Sūdzību dēlis: Paldies mūsu “dārgajai” policijai par situācijas izmantošanu! Kur taisnība?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Paldies mūsu “dārgajai” policijai par situācijas izmantošanu! Kur taisnība?

“Labdien! Mēs dzīvojam tādā daudzstāvu mājā, kur mašīnu pretī durvīm likt nedrīkst, kaut arī maksājam nodokli atsevišķi par zemi.

Mums ir piedzimis bērns, un vecākajam arī no automašīnas parasti stiepjam riteņus, skūterus, mazajam ratus, kulbu, kā arī smagus maisus no veikala.

Policija speciāli brauc ap plkst. 23:00 vakarā un liek sodus nevis tiem, kuriem vajag, bet, respektīvi, ir uzēdušies uz mūsu māju kā bites uz medu!

Nepārspīlējot – man rokas vēl nejūtīgas pēc dzemdībām, mums vēl suns un divi māsas bērni, kuri tiek pārvadāti darba dienās, kurus es pieskatu, kamēr mamma darbā!

Vai tiešām šī sodu likšana nebeigsies! Plkst. 23.00 speciālā apbraukāšana, lai ieliktu sodu! Mēs maksājam par zemi, bet mums nav kur likt mašīnu pat pa dienu! Tāda sajūta, ka neviens nestrādā. Par vakaru es nerunāšu, tad kaut ņem mašīnu uz dzīvokli.

Kāpēc policija speciāli, zinot, ka pastāv tāda lieta kā šīs mājas iemītniekiem, kaut arī zeme pie mājas īpašuma un par to tiek maksāts, speciāli vakaros rīko reidus, un, kamēr cilvēki guļ, liek sodus, noņemot mazo bērnu vecākiem kaudzi naudas no budžeta.

Es sodos jau esmu samaksājusi ap 150 eiro, un tagad stāsts par vīru! Kur taisnība? Es agrāk domāju, ka policija ir, lai aizstāvētu un palīdzētu, nevis atrodot robu pie cilvēku mājām, bliezt tiem sodus, atņemot naudu par to, ka viņiem nepietiek vietas citur, kur to mašīnu iestumt.

Kad liku aiz mājas, biju dabūjusi sodus, jo kaimiņi izsauca policiju, norādot, ka tā ir viņu vieta un viņiem ir caurlaides, kur lai tad liekas tie cilvēki, kuriem arī īpašumā ir zeme, par ko tie maksā pie mājas, kuru izmantot tie nedrīkst!

Kā lai mēs aizstiepjam divas mašīnas uz savu dzīvokli astotajā stāvā. Te ir jūtama netaisnība, kuru izmanto tautas aizstāvji, lai iztukšotu pēdējās driskas no latviešu kabatām. Paldies mūsu “dārgajai” policijai par šīs situācijas izmantošanu.”

Iesūtīja: Marika

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +25 +23 -2

  Es

  1. parasti pašvaldības policija uz šādiem notikumiem brauc ja kāds ziņo- viņiem jāreaģē
  2 . ja maksā zemes nodokli- ceļu satiksmes noteikumi uz Tevi neattiecas?
  3. Protokolā rakstīts ka starp ceļa apzīmējumu mazāk par 2,0m tādu kretīnisku cilvēku pēc es dažreiz netieku savas mājas pagalmā, nerunājot par ātro palīdzību vai ugunsdzēsējiem.
  4. pirms pērc auto - izdomā kur to novietot- ir maksas stāvvietas, skaidrs ka visiem mājas iedzīvotājiem vietu nepietiek it sevišķi ja uz dzīvokli 2-3 mašīnas

  Sūdzības autore- sūdzība nevietā, parāda ka esi ļoti izglītota, kad Tevi soda ja klaji ignorē ceļu satiksmes noteikumus un necienu citus autovadītājus - domāju tieši šo iemeslu pēc kaimiņi cenšas Tevi nodrošināt ar plāksterīšiem..

  Un divi suņi, pieci kaķi četri māsas bērni un vīramāte- man vienalga .. kaut begimontu jāved pačurināt... pašam ir divi bērni, iepirkumu maisiņi , u.t.t - nav grūti pakaļu pakustināt liekus 10 metrus - tas arī noder veselībai...
 • To Es
  +13 +11 -2

  To Es

  Pievienojos! Maisiņu, riteņu u.c. daudzums neatceļ pārējo iedzīvotāju esamību. Man tas pats pie mājas, viens dunduks vienmēr tā noliek auto, ka knapi var pagalmā iebraukt, nemaz nerunājot, ka, lai izbrauktu no pagalma, kaut kas ir arī jāredz. Taču aizbraucot aiz mājas, var mierīgi nolikt auto, tātad, attieksme pret pārējiem. Ja reiz ir noteikumi, ievērojam. Nesmēķējam uz balkoniem, trepju telpās, netrokšņojam, nemēslojam, cienam pārējos un viss būs kārtībā! Sūdzība nevietā!
 • wo wo
  +8 +8 0

  wo wo

  Pašvaldības policija pa mikrorajoniem vakara stundās braukā arī, lai izsekot kārtību daudzdzīvokļu māju pagalmos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!