Sūdzību dēlis: Novēroju diezgan interesantu pozīciju no Pašvaldības policijas puses!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Novēroju diezgan interesantu pozīciju no Pašvaldības policijas puses!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sestdienas vakarā (Vaiņodes ielas māju pagalmā) novēroju diezgan interesantu pozīciju no Pašvaldības policijas puses, kas bija ieradušies, lai saliktu automašīnām pamatīgus naudas sodus (50,00 eiro) apmērā!”

“Tā ir brīvdiena, un daudzi autovadītāji atpūšas un nemaz nenojauš, ka tiek likti sodi mašīnām, kas ir noliktas pie mājas! Kad piegāju klāt šiem policistiem un apjautājos, kāpēc tiek likti sodi, atbilde bija tāda, ka visas noliktās automašīnas stāv zaļajā zonā! Jautājums, tad ir tāds, kur lai mēs liekam automašīnas?

P.S. Rakstot Jums vēstuli, atkal redzēju, ka braukā pašvaldības policija! Un tie, kuri bija tur nolikuši mašīnas, ātrā solī steidzas tās pārdzīt, lai nedabūtu sodu! Šajā mājā dzīvoju jau daudzus gadus, un šādas soda uzlikšanas reidus nebiju līdz šim redzējusi! Pieminēšu, ka policija ieradās vēlā vakarā, un šodien arī tad, kad sāka krēslot!”