Sūdzību dēlis: Norādīts, ka aplī ir trīs izejas, taču realitātē tās ir četras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Braucot no “IKEA” veikala uz Dienvidu tilta pusi, pirmajā aplī uz zīmes rādīts, ka apļveida krustojumā ir trīs izejas, bet reālajā dzīvē ir četras izejas.”

Norādīts, ka aplī ir trīs izejas, taču realitātē tās ir četras!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tas nerada apjukumu citu transportlīdzekļu vadītājiem? Piemēram, ārzemniekam, kas skatās pēc norādēm un brauc savu iecerēto maršrutu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vasilijs.

8 komentāri

8 komentāri

 • Lasma Pinkus
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Tiešām kāds nav mācējis skaitīt,Šadurska lolotā paaudze dod par sevi zināt...................
  • Es

   Es

   trolli kāds te sakars tautai vai valdībai ar kādu konkrēta cilvēka cilvēcisko kļūdu... sēdi un paaugstini savu IQ debīlais troļļotāj
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Pag...
  Viņš to Kaivas ielu kā arī kā izeju no apļa domā??? 😂

  Vasīlij, kāpēc tu esi pirmais, kam vispār rodas šāda problēma? 😆

  Viena izeja ir (pret pulkteni) - Deglava iela, nākamā - Lubānas un trešā - ceļš uz Ulbroku.
  Tāpat arī navigatori to ļoti labi zin, apjukt tur NEVAR NEKĀ.

  Kur tu vispār izraki šo problēmu??? 😂
  • Ojārs Skudrītis

   Ojārs Skudrītis

   Andrzej Nemberg braucot no Juglas ielas, Kaivas iela sanāk pirmā, otrā Deglava, trešā Lubānas, ceturtā uz Ulbroku un piektā atpakaļ uz Juglas ielu. Bet norādēs nav ievietota Kaivas iela.
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Kaivas iela NEKAD nav tikusi uzskatīta par vienu no galvenajām izejām no apļa... Neviens navigators arī viņu neskaita par izeju no apļa.
   Pirmā (no Juglas ielas puses braucot) skaitās Deglava iela.
   Ja tā Kaivas iela primāri nav vajadzīga, tad - ignorē (navigators tāpat viņu neiesaka nekad).

   Tad es nesaprotu - par ko čakars?
   Kādēļ cilvēks jāj pats sev un citiem smadzenes?
   • Zane

    Zane

    Pilnīgi pareizs novērojums.Runa te nav par smadzeņu jāšanu,bet par nekorektu ceļa zīmi,kurā nav norādīta Kaivas iela
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Arnold Muktupavel Ko tu sak'?
   I' bijuš's problēm's te kaut kad? 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!