Sūdzību dēlis: Norādīts, ka aplī ir trīs izejas, taču realitātē tās ir četras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Norādīts, ka aplī ir trīs izejas, taču realitātē tās ir četras!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Braucot no “IKEA” veikala uz Dienvidu tilta pusi, pirmajā aplī uz zīmes rādīts, ka apļveida krustojumā ir trīs izejas, bet reālajā dzīvē ir četras izejas.”

“Vai tas nerada apjukumu citu transportlīdzekļu vadītājiem? Piemēram, ārzemniekam, kas skatās pēc norādēm un brauc savu iecerēto maršrutu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vasilijs.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zane
  +5 +5 0

  Zane

  Pilnīgi pareizs novērojums.Runa te nav par smadzeņu jāšanu,bet par nekorektu ceļa zīmi,kurā nav norādīta Kaivas iela
 • Ojārs Skudrītis
  +4 +4 0

  Ojārs Skudrītis

  Andrzej Nemberg braucot no Juglas ielas, Kaivas iela sanāk pirmā, otrā Deglava, trešā Lubānas, ceturtā uz Ulbroku un piektā atpakaļ uz Juglas ielu. Bet norādēs nav ievietota Kaivas iela.
 • Vilnis Priede
  +4 +3 -1

  Vilnis Priede

  Tiešām kāds nav mācējis skaitīt,Šadurska lolotā paaudze dod par sevi zināt...................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl