Sūdzību dēlis: Nokļūt uz Rīgas pasažieru ostu ir ļoti grūti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Līdz nākamajam gadam Rīgā piestāj milzīgais “Silja Line”, bet tālāk? No Rīgas Pasažieru ostas mājās var nokļūt tikai ar taksi vai kājām! Trakums!”

Nokļūt uz Rīgas pasažieru ostu ir ļoti grūti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bet kā jūs domājat, vai tik viegli var nokļūt ar bērnu un koferi pie rokas Rīgas pasažieru ostā? Domājams, ka ne! Un vispār zinot, kur jāiet! Un kāpēc nevarētu būt normāla satiksme uz Rīgas pasažieru ostu?

Vai prāmja pasažieris Rīgā ir gaidīts viesis? Nē! Vai Latvijas iedzīvotājs, kurš atgriežas mājās ar prāmi, ir gaidīts? Nē! Vai ir drošs sabiedriskais transports līdz pasažieru ostai? Nē, nav! Tuvākais transports ir tramvajs, un pietura ir pie Ausekļa ielas. No centra atnākt līdz ostai ar kājām – murgs! Gājēju pārejas ir izvietotas neloģiski, gājēju celiņu gar Eksporta ielu nav. Ja izkāpj pieturā Ausekļa iela, tad līdz ostai mērojamais gabals ir aptuveni 500 metru!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.

21 komentārs

21 komentārs

 • Valerijs Lagunovičs
 • Jānis Uzulēns
 • Jānis Uzulēns

  Jānis Uzulēns

  Tikai tizlie sauc taksi, lai nokļūtu tramvaja galapunktā.
 • ...

  ...

  500 m jāpaiet...traģēdija...jūs vnk slimi esat....ir 7 tramvajs...ir bolt taxi,kur brauciens izmaksā kapeikas...ko var ņaudēt?!par apsmieklu iztaisīties...
 • Oskars Čaklais

  Oskars Čaklais

  Es ar ar draugiem kādas 25 reizes ir būts kruīzā,un parasti izmantojam taxi vai to pašu tramvaju kas jau te tika pieminēts,500m nu šausmas pa ko ,būtu jāuztraucās.😁😁😁
 • Janis Janarts

  Janis Janarts

  Kas par huijņu?! Nokļūšana līdz ostai mav nemaz tik grūta un sarežģīta!
 • Arthur Dallas-Fox

  Arthur Dallas-Fox

  Tas sūdzētājs Artūrs ir vienkārši slinkais losis. Cik reizes esam braukuši ar prāmji un nekādu grūtību mums nekad nesāgādāja aiziet līdz tam tramvajam 500 metru. Nabadzīņš,piekusa atpūsties uz prāmja un grūti paiet ar kājām pus kilometru.
 • Monta Klintsone
 • Rinalds Vanags

  Rinalds Vanags

  Pieraduši ar mašinām braukāt 10metri līdz veikalam tālu
 • Vents Lasis

  Vents Lasis

  Nabaga Artūrs! tā arī līdz kuģim laikam netika. Vai arī tā slīcināja bēdas, ka otrā galā no kuģa nemaz nenokāpa. Citādi zinātu, ka Stokholmā sākumā ir jākāto apmēram 500m līdz termināļa vidum. ja neņem taksi, tad līdz tuvākajai pieturai (autobuss) ir vēl ap 500m. bet ja gribās ātri līdz centram ar metro tad vēl ap 400m.
  Traki. Vai ne?
  Tikai tie muļķa zviedri neko no labi organizētas satiksmes nesaprot. Elpo dziļi un mierīgi un jau daudzus gadus neko mainīt netaisās.
  • KM

   KM

   Stokholmu par etalonu nevajadzētu piesaukt, jo zinot zviedru tempus kaut ko mainīt, var arī nesagaidīt, tas pirmkārt... otrkārt- sabiedriskais nav šajā jaunajā terminālī, bet vecajā diemžēl gadiem ilgi bija autobusi, ne tikai līnijbuss, bet arī transfēri. Visbeidzot- kāpēc gan uz prāmja pienākšanas laiku nevarētu palaist mikriņus vai autobusu, jo braucēju taču būtu? Varbūt kāds lobē taksometrus, jo braucu regulāri 7 gadus un cenas taksometriem pie ostas termināla ir augstākas kā to ņemtu citur pilsētā?
  • Oskars Bunksis

   Oskars Bunksis

   Vents Lasis Stokholmā autobusa pietura nu ir tieši pie ostas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!