Sūdzību dēlis: Nokļūt uz Rīgas pasažieru ostu ir ļoti grūti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri
Nokļūt uz Rīgas pasažieru ostu ir ļoti grūti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Līdz nākamajam gadam Rīgā piestāj milzīgais “Silja Line”, bet tālāk? No Rīgas Pasažieru ostas mājās var nokļūt tikai ar taksi vai kājām! Trakums!”

“Bet kā jūs domājat, vai tik viegli var nokļūt ar bērnu un koferi pie rokas Rīgas pasažieru ostā? Domājams, ka ne! Un vispār zinot, kur jāiet! Un kāpēc nevarētu būt normāla satiksme uz Rīgas pasažieru ostu?

Vai prāmja pasažieris Rīgā ir gaidīts viesis? Nē! Vai Latvijas iedzīvotājs, kurš atgriežas mājās ar prāmi, ir gaidīts? Nē! Vai ir drošs sabiedriskais transports līdz pasažieru ostai? Nē, nav! Tuvākais transports ir tramvajs, un pietura ir pie Ausekļa ielas. No centra atnākt līdz ostai ar kājām – murgs! Gājēju pārejas ir izvietotas neloģiski, gājēju celiņu gar Eksporta ielu nav. Ja izkāpj pieturā Ausekļa iela, tad līdz ostai mērojamais gabals ir aptuveni 500 metru!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Artūrs.