Sūdzību dēlis: No rīta dzirdēju drausmīgu troksni – tanks! Tiklīdz ar bērniem tam tuvojāmies, tas pagrieza stobru pret mums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

50 komentāri
No rīta dzirdēju drausmīgu troksni – tanks! Tiklīdz ar bērniem tam tuvojāmies, tas pagrieza stobru pret mums!

“Sveiki. Dzīvoju Lauberes pagastā. No rīta dzirdu drausmīgu troksni. Ar nesapratni devos ārā. Par brīnumu, tur bija tanki, kā arī visādas bruņumašīnas. Tas viss notiek ap pulksten 6.00 no rīta. Devos gulēt tālāk. Pagulēt nevar, jo dzīvoju blakus šosejai. Nu tā kādas 2 stundas nogulēju gultā, sēdēdama telefonā. Bērni pamodās un ar lielu brīnumu apbrīnoja tanku, kurš stāv netālu no mūsu mājas kalna galā.

Bērniem tik liela interese, ka nolēmu parādīt to. Gribēju nobraukt garām, lai bērniem prieks, kā nekā tas stāvēja uz ceļa braucamās daļas. Tiklīdz tuvojāmies, tas pagrieza savu stobru pret mums. Loģiski, ka man panika, kas notiek un kāpēc uz mani tēmē.

Vecākais dēls satraukts sāka mašīnā kliegt, ka tūlīt šaus uz mums. Mazākais sāka raudāt un teica, mammīt, braucam mājās. Nu, lūk, atpakaļgaitā devos prom.

Man jautājums. Kāpēc uz mani un maniem bērniem tika tēmēts? Mēs esam kaut kāds drauds? Otrs jautājums, ja jau tās bija mācības, kāpēc es nevarēju braukt tālāk, ja jau viņi atradās uz ceļa braucamās daļas?

Un trešais jautājums, kāpēc tas netika izziņots plašākai sabiedrībai? Bija kaut kur un kaut kad ziņots. Bet tā plašākai publikai tas nav pieejams. Un ne jau es vienīgā biju tik pārsteigta, bet arī kaimiņiene, kura ar savu bērnu pastaigājās, un no grāvja malas parādās viens militārais aplicies ar zariem un zālēm.

Protams, ka tas ir šoks.”

Iesūtīja: Zaiga

Foto