Sūdzību dēlis: No autobusa nāca spēcīga smaka, ka bija jāsāk vēdināt mašīna!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ar zīdaini braucu mašīnā Bauskā. Bērniņš pavisam maziņš, divi mēneši. Sanāca palaist pa priekšu autobusu, kurš griezās ārā no pieturas, nu palaidām, braucam tālāk, un tad ļoti, ļoti mašīnā sāka smirdēt no autobusu izplūdes gāzēm.”

No autobusa nāca spēcīga smaka, ka bija jāsāk vēdināt mašīna!
PIXABAY

“Tik daudz dūmu, tik neciešama smaka, ka bijām spiesti apstāties un vēdināt mašīnu, lai mazajam netraucētu.

Vai tas būtu normāli? Vai tad autobusu apsaimniekotājam un CSDD nebūtu jāseko līdzi sabiedriskā transporta stāvoklim un izmešu daudzumam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā autovadītājs.

7 komentāri

7 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!