Sūdzību dēlis: Nevaru tikt iekšā veikalā, jo pie ieejas novieto automašīnu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Uz Indrānu ielas 8 saskāros ar ļoti nepatīkamu atgadījumu!”

Nevaru tikt iekšā veikalā, jo pie ieejas novieto automašīnu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Dodoties uz veikalu ar bērnu ratiņiem, nav iespēja tik iekšā veikalā, jo mašīnas tiek novietotas uz ratiņiem paredzētās uzbrauktuves!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lelde.

27 komentāri

27 komentāri

 • Ilze Balode

  Ilze Balode

  Vai tiešām jums nav žēl sava laika iet un sūdzėties? Sviests kaut kāds.....
 • Kaspars Legzdiņš

  Kaspars Legzdiņš

  Šī sadaļa " sūdzību dēlis" vairāk izskatās pēc konkursa - kurš iesūtīs bezjēdzīgāko sūdzību. 👎
 • Žanete Berķe

  Žanete Berķe

  Tas slīpums ir domāts piegādes mašīnai kur iebraukt, tā kā, ja nav piegāde, tad drīkst likt tur, jo zīmes nav nekādas un tas paredzēts auto novietošanai! Dzīvoju pie šī veikala un zinu!
  • Pēteris Bugrijs

   Pēteris Bugrijs

   Žanete Berķe nu bet visas rajona "яжмать" uzskata savādāk
 • Zane Krilova
 • Jānis Lavrinovičs

  Jānis Lavrinovičs

  Ieskanē telefonā aplikāciju Valsts policija, nofotografē un aizsūti. Lieta darīta 20inūšu laikā protokols. Kurš gribēs patstāvīgi maksāt sodus??? Pārbaudīts.
 • Inga Terluka

  Inga Terluka

  Modes BUMS sùdzèties Bez Tabu!🤦‍♀️par katru s...!🤨
 • Aina Garoziņa

  Aina Garoziņa

  Vai policiju ne mēģināji saukt? Neticu, ka"Sūdzību delis"nobrauks to auto, kurš Jums traucē
 • Juris

  Juris

  Tad nej no majas ara.nau ko darit raksta tik sudzibas.sedi.un nevaukski.
  .
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Paņem tak uztais pār bimāru dēļu tiltu! Būs viss čotka!
 • Svetlana Kravčuka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!