Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu dodos ar 1. tramvaju no Ģertrūdes ielas uz Āgenskalnu, un esmu konstatējusi jaunajos tramvajos ļoti nepatīkamu atklājumu – blusas.”

Nepatīkams atklājums jaunajos tramvajos – blusas!
LETA

“Kad konstatēju, ka manas kājas tiek regulāri sakostas, nevarēju saprast, kura mana vide ir pie tā vainīga, bet šonedēļ, kad atgriezos no atvaļinājuma, ko pavadīju bez koduma pēdām, iesēdos tramvajā uz darbu, sastopot to aci pret aci.

Tramvajus noteikti mazgā no ārpuses un slauka no iekšpuses, bet – vai Rīgas satiksme regulāri cenšas tos kārtīgi dezinficēt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā tramvaja pasažieris.

46 komentāri

46 komentāri

 • Aija Vītoliņa

  Aija Vītoliņa

  Cik nojaušu, nav zināms veids kā viņām piestādīt sodu par braukšanu bez biļetes?
 • Dainis Brāzma

  Dainis Brāzma

  Zinot, kāds kontingents pārvietojas ar tramvajiem, jābrīnās, ka tur arī mazi goblini neskraida. :D
 • Rihards Lety

  Rihards Lety

  Lai pabrauc ar 7 tramvaju kurš uz bomžu patversmi brauc🤣🤣🤣 ne tikai blusas saķers
 • Valda Meijere

  Valda Meijere

  Ja labi meklēs,tad kāda uts arī atradīsies,un,aiz gara laika var arī pakasīties
 • Kārlis Kokins

  Kārlis Kokins

  Ieteikums dzit ara bombzus nevis pievert acis tad ari blusas nebus un smakas
 • Edite Gorbatenko
 • m

  m

  Mums kāpņutelpā bomži nedzīvo, bet kā iziet tai cauri - tā kādas 2-3 uz kājām momentā....
 • Sindija Vaļicka

  Sindija Vaļicka

  Tas sūdzētājs varēja mesties rāpus un izķert..būtu varoņdarbu izdarījis..uz Latvijas lepnumu ticis🤷‍♀️
 • Edite Luika
 • Kontrolietis

  Kontrolietis

  Paldies par informāciju! Rīt šim maršrutam pievērsīsim pastiprinātu uzmanību un pārbaudīsim vai visas blusas ir reģistrējušas e-talonu braucienam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!