Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Nepārtraukti uz vienvirziena ielas stāv aptuveni 12 “takši”, kas ļoti traucē satiksmi un veidojas “korķi”!

“Labdien! Reiz redzējām sižetu par taksometru kompāniju, kura savas tukšās mašīnas liek pie veikala (nevis īrē “parkingu”)… Šobrīd un jau vairākas nedēļas Volguntes un Candera ielas krustojumā ir tieši tāda pati situācija, ka nepārtraukti stāv ap 12 “takšiem”, kas traucē satiksmi uz vienvirziena ielas, jo auto stāv pretī autobusa pieturai…

Kā rezultātā nākas gaidīt, lai tiktu garām, jo apbraukt nevar, kamēr pieturā ir autobusi. Lai liek savu tukšo “auto parku” kur citur – parastos iedzīvotājus jau neviens neklausa! :) Paldies, ja spēsit ko darīt lietas labā.”

Iesūtīja: Everita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • radikālists
 • volguntes iedzivotajs
  +1 +1 0

  volguntes iedzivotajs

  sis skats jau manams ilgu laiku , varbut taxify kompanija varetu izvietot savus transportlidzeklus kompanijas stavlaukuma vai atrast placi kuru iret un tur turet sos auto ? 1x ap 15masinam staveja.
 • Boo
  +2 +1 -1

  Boo

  Lai ari cik skarbi tas butu...ja csn neparkapj, tad var stavet kaut vai zem tavas majas logiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl