Sūdzību dēlis: Nepamatots sods – 35 eiro par septiņām minūtēm teritorijā, kurā nav uzstādītas zīmes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Nepamatots sods – 35 eiro par septiņām minūtēm teritorijā, kurā nav uzstādītas zīmes!

“Labdien! Nepamatots sods – 35,00 eiro par septiņām minūtēm teritorijā, kurā iebraucot nav uzstādītas zīmes, ka tā ir maksas stāvvieta.

Rīga, Imanta, Anniņmuižas 90. Ir bildes, kur redz pliku stabiņu. Turpat sēž mašīnā un dežurē, nekaunīgi gaida un pirmajā minūtē liek sodu, nožēlojami.”

Iesūtīja: Roberts

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Gvido
  +15 +15 0

  Gvido

  Maitas tādi viņi ir ar visu Rīgas Satiksmi ieskaitot.. Ej pārstrīdi. Tev zīme nav jāmeklē, bet zīmei jābūt viegli redzamai pie iebraukšanas! Lai sūkā mellenes, pārsūdzi! Un tiem tirekliem, kas sēž auto un gaida, laikam labi maksā. Citādi jau savu resno pakaļu no krēsla nepaceltu..
 • boo
  +1 +1 0

  boo

  zīme kas ir otrā pusē attiecas tikai uz to ceļa (teritorijas) daļu.. ja būtu "zonas zime", tad varētu runāt savādāt...šajā gadījumā pie iebraukšanas teritorijā zīmei bija jābūt un acīmredzami viņa tur kādreiz arī ir bijusi. RS darbinieks protams "krāns"... :)
 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Un kas tā par zīmi uz ceļa pusi, bildē labajā pusē redzama pa visu stāvvietai?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!