Sūdzību dēlis: Neērts vilcienu kustības grafiks

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Neērts vilcienu kustības grafiks

“Problēma – pasažieriem neērts vilcienu kustības grafiks. Kad neērtības ir vakara stundās, tas vēl nebūtu nekas, taču, piemēram, virzienā no Saulkrastiem darba dienu rītā vilciens ir ar stundas intervālu – plkst. 6.57, nākamais ir plkst. 7.57, kuri pienāk Rīgā attiecīgi gandrīz pēc stundas. Ja man darbs sākas plkst. 8.30, tad jābrauc ar pirmo norādīto vilcienu. Minētais vilciens ir ar četriem vagoniem, kas Rīgas pilsētas robežās brauc jau pārpildīti. Tas saprotams, jo arī tiem, kuriem darbs sākas plkst. 9.00, ar nākamo transportu var jau nepaspēt,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī novērotu situāciju apraksta Igors.

“Par COVID-19 noteikumu ievērošanu pie tādas drūzmas nav runas, jo arī visi logi vagonos parasti ir ciet. Pirms kāda laika biju kontaktējies ar AS “Pasažieru vilciens”, man tika atbildēts, ka pašlaik nav iespēju palielināt vilcienu sastāvu, jo vagonu neesot. Lūk, kad būs jaunie sastāvi, tad gan būs kārtība. Tiesa, man tā liekas, kad tas būs, nav zināms, pats “PV” reklamēja, ka sākums būs 2020. gadā,” turpina Igors.

“Varu piebilst, ka dzīvoju Rīgas robežās – pie Mangaļu stacijas, turpmāk izmantošu tramvaju, lai tiktu līdz darbam, lai gan līdz tam jāiet tālāk un tas brauc ilgāk. Bet, ko darīt cilvēkiem, kuri brauc no tālākām vietām un kuriem nav alternatīva transporta? Visu šo situāciju ietekmē arī remontdarbi pie Sarkandaugavas pārvada un “RailBaltic” celšanas, kas apgrūtina autobusu un arī to pašu vilcienu satiksmi!”