Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Nebraucam šeit sava prieka pēc! Pie Bērnu dzirdes centra samilzusi problēma ar auto novietošanu!

“Labdien! Pie bērnu dzirdes centra (Biķernieku slimnīca) ir samilzusi problēma ar auto novietošanu! Stāvlaukums ir gaužām maziņš! Meža ceļš tiek traktēts kā zaļā zona un tiek naski likti sodi! Arī mēs esam tikuši pie šīm “vēstulēm” logā! Šis ir vienīgais bērnu dzirdes centrs Latvijā, un šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur mēs varam saņemt vislabāko, viskompetentāko, visforšāko… speciālistu palīdzību un iziet rehabilitāciju!

Nebraucam šeit sava prieka pēc, bet lai palīdzētu mūsu mazajiem dzirdēt un pateikt savus pirmos vārdus, lai palīdzētu viņiem kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem!!! Saņemt regulārus sodus???

Kur man atstāt savu auto, ja to nav kur nolikt – maksas stāvvietu nav! Turpat netālu esošais vecais stāvlaukums (vismaz pēc nostāstiem) ir reizēm vaļā, bet reizēm ar betona “klučiem” aizkrauts ciet iebraucamais ceļš? Kāpēc tā!?”

Iesūtīja: Jana

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Aptieķnieks
  +1 +1 0

  Aptieķnieks

  Kas var būt jaukāks kā iedzīvoties uz otra nelaimes rēķina?!
 • Anžela Andžiņa
  0 0 0

  Anžela Andžiņa

  Nu ko var čīkstēt. Cilvēki ir galīgi izlaidušies. Mašīnu var nolikt uz Biķernieku ielas, tur jāpajiet vien 100m līdz dzirdes centram.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl