Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
“Mūs soda, bet paši, lūk, kā brauc!”

“Sveiki, esmu liels “Bez Tabu” fans un steidzu Jums ziņot par policistu patvaļu!” raksta “Bez Tabu” skatītājs Armands.

“Kāpēc policijas darbiniekiem ir atļauts braukt bez gaismām, kamēr tajā pašā laikā civiliedzīvotāji saņem sodus par auto gabarītu gaismu neieslēgšanu? Video filmēts Jelgavā 19. novembrī.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ieva Zvingule
  +1 +1 0

  Ieva Zvingule

  Ir auto, kam dienas laika tikai prieksa deg, ja automatiskais rezims gaismam.
 • Jānis
  +3 +1 -2

  Jānis

  Automašīnām ar dienas gaismām aizmugurējās lampas nedarbojas un tas ir pilnīgi normāli!
  Autors galīgs lauķis.
 • Viesturs Bērziņš
  +4 +1 -3

  Viesturs Bērziņš

  Dienas gaišajā laikā nevajag aizmugurē gaismas, ja nezinat to.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl