Sūdzību dēlis: Man policija uzlika 55 eiro sodu, bet citiem ļauj braukt “zem ķieģeļa”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskāros ar problēmu. Strādāju par taksometra vadītāju, braucu pēc klientiem uz Čiekurkalna pirmo līniju. Tur ir ceļa zīme 301 (Iebraukt aizliegts). Policija jau vienu taksi pirms manis sodīja, pēc tam arī man izrakstīja protokolu – sods 55 eiro un 2 soda punkti. Tajā pašā laikā cits taksometrs iebrauca un aizbrauca neapturēts.”

Man policija uzlika 55 eiro sodu, bet citiem ļauj braukt “zem ķieģeļa”!
ROMĀNS KOKŠROVS, F64

Kad jautāju, kāpēc viņu nesoda, man atbildēja, ka viņiem esot tikai četras rokas. Tad jau sanāk, ka tur ir savstarpēja pazīšanās, ka var braukt un netikt sodīts? Ko man teikt vecam cilvēkam, kas ar pārnesamajiem ratiņiem pārvietojas? Lai nāk pa sniega kupenām līdz mašīnai, kur es to varu likumīgi novietot? Varbūt jaunu biznesu var veidot, kur taksometri pārvadā tikai invalīdus ar zīmi logā?
Neko neapdraudēju un satiksmi vispār netraucēju – uzņēmu cilvēkus, kas bija azerbaidžāņu tautības un braucu prom. Tad mani uzreiz uz vietas apturēja. Azerbaidžāņiem jautājumi utt. “Tā, lūk, Latvijā dzīvojam,” šiem skaidroju.
Rīga vispār nav sakārtota! Tajā pašā laikā uz Salaspili un no Salaspils neredzēju nevienu policijas ekipāžu, kaut gan ceļi ļoti slideni un netīrīti, visi pārsniedz ātrumu.
Ja policija tik uzcītīgi strādātu uz ielām, kā tajā iebrauktuvē, es domāju, ka vispār nebūtu nevienas avārijas!” pārdomās dalās Valdis.

3 komentāri

3 komentāri

 • Officier

  Officier

  Tātad menti ir atraduši vietu , kur var labi nopelnīt .
 • NU un kāda jēga no šī?

  NU un kāda jēga no šī?

  99% neko neizsaka, vispār nepilnīgs raksts, vajadzēja 100% noteikt vietu, kur tas notika, tad arī varētu ko spriest. A tagad kaut kāds taksists, kaut kur zem ķieģeļa norāvies no mentiem.
 • Es

  Es

  nu kamon, ja brauc zem ķieģeļa vismaz publiski neblamējies, 99% ka tā bija vienvirziena iela , tik bija slinkums apbraukt lai iebrauktu no pareizās puses... Un ko tad CP vajadzēja darīt - apturēt visus - izsniegt kārtas numuriņus , lai gaida savu rindu kad izrakstīs protokolu? Un papildus- nevajag apdirst valsti tūristu acīs- ja pats esi idiots.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!