Sūdzību dēlis: Māju iedzīvotāji ir tik slinki, lai atvērtu vārtiņus un iebrauktu pagalmā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lielvārdes ielas, Rīgā, klasika! Māju iedzīvotāji ir tik slinki, lai attaisītu vārtiņus un iebrauktu pagalmā.”

Māju iedzīvotāji ir tik slinki, lai atvērtu vārtiņus un iebrauktu pagalmā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pirms novietojiet auto, padomājiet, kā ir paiet garām jūsu automašīnām ar ratiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Gunta.

6 komentāri

6 komentāri

 • Aina Garoziņa

  Aina Garoziņa

  Tūlīt "Sūdzību dēlim". Vai nav ienācis prātā izsaukt policiju?
 • Ritenis

  Ritenis

  Neizskatās, ka nevar tikt garām pat ar ratiem...redzams, ka auto novietoti gana korekti. Kas tas ir? Varbūt skaudība pret privātmāju īpašniekiem? Jo tagad jau tā ir-kam rati piestutēti pie pakaļas, tas brēc par savām tiesībām. A tas, ka pa, piemēram, veloceļa pašu vidu velkas ar ratiem, ka ne apkārt apiet, ne pāri pārkāpt, tas jau nekas...
 • Andris

  Andris

  Bet ja es atbraucu un man jabrauc projam pec 30 min es ari nebraucu ieksha....tas nav slinkums bet domashana
 • Ok

  Ok

  Vajag lejupielādēt Rīgas pašvaldības policijas aplikāciju un pāris dienā pārmācīs.
 • k

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!