Sūdzību dēlis: Liepājas sabiedriskā transporta šoferi klausās radio krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Liepājas sabiedriskā transporta šoferi klausās radio krievu valodā!”

Liepājas sabiedriskā transporta šoferi klausās radio krievu valodā!
liepajniekiem.lv

“Un to klausās skaļi! Vai tas ir pieļaujams? Kāpēc man tas būtu jādzird? Var mājās klausīties kaut spāniski!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zane.

200 komentāri

200 komentāri

 • Edgars Avizons
 • Ieva Iesalniecite
 • andrejs
 • Jekaterina Kaluga

  Jekaterina Kaluga

  Es vieniga neklausos autobusa ko klausas soferis?!🤔 Man ari ir pilnigi vienalga,galvenais tikt lidz punktam B. 🤗 A ja godigi... visas valodas ir cienijamas🥰 Jo vairak valodu jo labak. Ja butu Anglju gan jau ari nepatiktu.😎Manas miljas un tik tuvas gan latviesu gan krievu valoda! 🌍❤☀️
 • Jānis Salietis

  Jānis Salietis

  Nav tā,ka šoferis kā grib tā dara! Autobusā brauc dažādi cilvēki,vieniem patīk skaļa mūzika,citiem-nē.Tas pats par dažādiem raidījumiem-vieniem patīk,citiem-nē.
 • Agnese Spetere
 • Agnese Spetere

  Agnese Spetere

  Ja beztabu vareni pastradajis.Tos zaglus tirdat deputatus un kapec man jalasa viss anglu valoda.Ja kads negrib lai neklausas izdurat bungadinas pasi sev.Idiotiskie cilveki.Jo vairak valodas zin jo labak.Beztabu tikai to vien var.
 • Mārīte Giluče

  Mārīte Giluče

  Murgs, tad kāpēc lai mums latviešiem būtu jāklausās un jāmācās angļu valoda, mēs taču dzīvojam Latvijā?Nesaprotu kas te krimināls ja cilvēks klausās rādio ne valsts valodā?
 • Tatjana
 • Reinhards Lazdiņš

  Reinhards Lazdiņš

  Kur jūs visi fake profili tā paspējāt nolasīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!