Sūdzību dēlis: Lidosta nedomā par atlidojušajiem zīdaiņiem 

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Lidosta nedomā par atlidojušajiem zīdaiņiem 
ILUSTRATĪVS ATTĒLS / PIXABAY.COM

“Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, ielidojot no Apvienotās Karalistes Latvijā. Lielbritānijā nodevu bērnu ratus pie lidmašīnas, bet Latvijā šos ratus pie lidmašīnas neviens nedeva. Teica, ka esot pie nododamajiem koferiem uz lentes,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta māmiņa.

“Ļoti nepatīkami nest vairāk nekā 10 kilogramus smago bērnu uz rokām un vēl bērnu pārtinamo somu pa trepēm augšā, jāiet bija pa garu gaiteni. Tad vēl trepes lejā, un atkal pa garu gaiteni līdz robežkontroles postenim, pa ceļam neredzot nevienu lidostas bērnu ratus, ko paņemt. Redzēju ratiņkrēslus saķēdētus ar slēdzenēm. Tā kā ielidojām naktī, bērns kašķējās un raudāja, jo nāca miegs, bet ielikt bērnu nav kur, stāvot milzīgā rindā pie pārbaudes, kur bērniem nav priekšroka. Ļoti bēdīga situācija, ka Latvija nedomā par atlidojušajiem bērniem, kur vecākiem nākas bērnus nest rokās.  Kā varētu atrisināt situāciju, lai iebraukušie cilvēki ar bērniem tiktu gaidīti Latvijā.”

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

"Maluzvejnieki mēdz būt agresīvi, nākas izvairīties no atvēzētiem airiem!" Līvānu novada vides sargi - pārkāpēju bieds

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

Fiktīvi vakcinētājiem joprojām ir iespēja tikt pie reālas vakcīnas

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

"Cilvēki tomēr to ir pelnījuši!" Berģu skolas orķestra diriģents uzteic "E-svētku" nozīmi