Sūdzību dēlis: Lauksaimnieks savu apstrādājamo zemes gabalu noaris līdz pašam ceļam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Lauksaimnieks savu apstrādājamo zemes gabalu noaris līdz pašam ceļam!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai šāda situācija ir pieļaujama? Vietējais lauksaimnieks savu apstrādājamo zemes gabalu noaris līdz pašam ceļam!”

“Tagad nevar pat izmainīties divas mašīnas. Uzartais lauks sanāk augstāk par ceļu, rezultātā uz braucamās daļas krājas lietus ūdeņi un nav iespējams pat ar divriteni pabraukt.

Vai šī situācija ir normāla? Kādās iestādēs vērsties? Saprotu, ka lauksaimniekam katrs kvadrātmetrs dārgs, bet ceļš ar katru gadu kļūst arvien neizbraucamāks,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Madara.