Sūdzību dēlis: “Kur pazūd Jūrmalas iebaukšanas caurlaižu aparāti?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
“Kur pazūd Jūrmalas iebaukšanas caurlaižu aparāti?”
Leta

“Kā zināms, par iebraukšanu Jūrmalā ir jāmaksā, bet, kā to izdarīt, ja maksas aparātu nav? 19. jūnijā braucām uz Jūrmalu (Bulduriem), iebraucot Jūrmalā no Rīgas puses pa A10 ceļu, bet, kā izrādās, braucot pa šo ceļu, nevar vairs nopirkt caurlaidi, jo aiz būdiņas, kur bija divi aparāti, tie ir noņemti,” sūdzas Marina.

“Atliek uz viadukta stāties malā un skriet ar kājām uz stāvlaukumu pēc caurlaidēm, jo pirms Lielupes tilta zīme “Maksas zona”. Sazinoties ar vienu no Jūrmalas domes deputātiem, noskaidrojām, ka aparāti ir noņemti, jo Latvijas Valsts ceļi ir iebilduši, ka autobraucēji stājas ieskrējiena joslā un pērk caurlaides. Bet jautājums, vai tad tagad cilvēki nebūs vēl vairāk samulsuši, jo nav kur nopirkt caurlaidi, informācijas nav, un nestāsies uz tās ieskrējiena joslas kā arī viadukta braukšanas joslas? Jā, caurlaidi var nopirkt arī internetā, bet, ja cilvēkam ir ērtāk to darīt skaidrā naudā un viņš zina, ka tur bijuši aparāti, kā arī ar jauno sistēmu ļoti bieži vecāka gadagājuma cilvēkiem ir problēmas nopirkt to caurlaidi, jo viņi nesaprot, ka aparātā ir jāievada auto numurs.”