Sūdzību dēlis: Kuldīgā uz trotuāra novieto automašīnas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu kuldīdziniece. Gāju pa Aploku ielu un ieraudzīju interesantu skatu.”

Kuldīgā uz trotuāra novieto automašīnas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz trotuāra, pretī Aploku ielas 1 nama ieejas durvīm, ir novietots auto! Pa gājēju ceļu – ne uz priekšu, ne atpakaļ nav iespējams tikt, man, vienkāršam gajējam, kur nu vēl kādai māmiņas ar bērnu ratiņiem!

Vai tiešām mums ir jāapdraud sava dzīvība, ejot pa ceļa braucamo daļu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Emīlija.

12 komentāri

12 komentāri

 • Kuldīdznieks

  Kuldīdznieks

  Tad laiks Kuldīgā uztaisīt normālus autostāvlaukumus. Centrā nav kur auto nolikt.
 • Bullis

  Bullis

  Un kā, dažs labs, nosviež auto uz vienvirziena - Kalna, Kaļķu ielām, kur knapi ar auto tiek garām? Kā daudzi gudrīši-opīši, liek pie Maximas, laukuma līkumā, bet neies jau 2 soļus tālāk, zolīdi uz laukuma, stāvvietās nolikt, ka tik tuvāk durvīm? -To neviens neaizrāda! Tā vien ir prasījies ar naglu novilkt gar durvīm...
 • Ārprāts

  Ārprāts

  Pati dzīvākā Kuldīgas iela. Pa dienu tur izbrauc labi, ja divas mašīnas. Emīlījai bans.
 • Trotuars

  Trotuars

  Tā ir visnoslogotākā iela Kuldīgā,nevar ne kāju nolikt uz ceļa ka nobrauks kāds tevi😆Ja neesi divdurvju skapis garām var aiziet. Tā varbūt ir drošības sistēma pret zagļiem,lai nevar neko pa durvīm iznest.
 • Karkaliga Proscheligina

  Karkaliga Proscheligina

  Vai tiešām jaunai māmiņai nepietiek prātā izsaukt municipālo policiju ??? Cerams Bez tabu jūs vismaz rakstījat neblenžot savā telefonā pa priekšu stumjot ratiņos...
 • S

  S

  Saprotu, ka Kuldigā nav ne ceļu, ne municipālās policijas, ari mājai nav saimnieka, jo jāsauc no Rigas Bez Tabu.
 • Andris Plits
 • Edgars Roze
 • Edijs
 • Rīdzinieks

  Rīdzinieks

  Pārsteidzoši ka Kuldīgā ir trotuārs, un vēl pārsteidzošāka ir nebeidzamā auto straume caur kuru gājējam ir jāizspraucas. Taisni traks var palikt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!