Sūdzību dēlis: Kas ir atbildīgs, lai bērnu mājupceļš būtu drošs? Bauskā pie bērnudārza uz gājēju pārejas regulāri tiek atstātas automašīnas

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Kas ir atbildīgs, lai bērnu mājupceļš būtu drošs? Bauskā pie bērnudārza uz gājēju pārejas regulāri tiek atstātas automašīnas

“Sveiki. Jau regulāri Bauskā, Plūdoņa ielā 58, tiek novietotas automašīnas uz gājēju pārejas. Turklāt blakus atrodas Bauskas pilsētas pamatskola.

Kas būtu atbildīgs par to, lai bērnu mājupceļš būtu drošs? Un kāpēc mājas iedzīvotāji novieto mašīnas Plūdoņa ielā, ja aiz mājas ir ierīkots stāvlaukums?

Mašīnas traucē izlaist bērnus pie skolas… Ceļš nav paredzams automašīnu dēļ. Tagad ātri satumst, bail laist bērnus vienus uz skolu un atpakaļ.

Ja zinām, ka arī gājēju pārejas zīme netiek ievērota un automašīnas šoferi nepalaiž pāri ceļam. Protams, ja jau pāri ceļam nelaiž, tad jau var likt mašīnu kur grib!”

Iesūtīja: Maikls