Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kāpēc par stāvvietu Rīgā nevar norēķināties ar skaidru naudu?”

Kāpēc par stāvvietu Rīgā nevar norēķināties ar skaidru naudu?
IEVA ČĪKA, LETA

” Ko darīt, ja man nav bankas kartes un telefons, kurā var ielādēt aplikāciju? Vai tad Latvijā pēc likuma, maksāšanas līdzeklis no eiro ir nomainīts uz bankas karti vai aplikāciju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Juris.

20 komentāri

20 komentāri

 • Kurlais

  Kurlais

  Ko nu mels, internetā postēšanai internets ir, bet skaidru naudu nemāki
 • Ilona Strautniece
 • Kristine Viertelmeister

  Kristine Viertelmeister

  Cik zinu tagad jau sen visu ( lielako dalu) maksa Ar karti. Arzemniekiem ari ir Kartes. Doma mes Vacija akmenu laikmeta dzivojam. Ieteikums ja nau pa ko sudzeties, labak nesudzeties.
 • Jerico Joe Kvantss

  Jerico Joe Kvantss

  Tak tāpēc, ka inženieri debīleņi un tā nav vienīgā joma kurā viss tiek darīts čerez pohuj nahuj..
 • Anda Nābuzda
 • cirvis

  cirvis

  Nu galigi man nav saprotama RD riciba saja joma! Tas krahaboru firmeles tas ielas neremonte,netira,pats galvenais tam firmelem tas ielas,placi nepieder,bet pieprasa naudu!Ko knab nekko nedara,ar likumiem ta maksas stavvietu mauciba ir jaizbeidz!
 • Uģis Veitners
 • Mārtiņš Šneiders
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Ja Latvijā nebūtu tik daudz pajoliņu, kas mēģina naudas automātos sabāzt iekšā visu citu, kas nav nauda, varbūt arī būtu iespējams norēķināties ar precīzu skaidras naudas summu.
 • Renars Vanags

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!