Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Kāpēc mājaslapā ir maldinoša informācija, ja firma reāli strādā tikai Rīgas teritorijā?

“Labvakar! Šā gada 16. septembrī Aglonā salūza automašīna, tādēļ meklēju evakuatora pakalpojumus. Internetā atradu firmu “SOS AUTO 24”, kuras mājaslapā bija informācija, ka sniedz pakalpojumus gan Rīgā, gan ārpus tās.

Taču saskāros ar atteikumu. Man teica, lai meklēju šādus pakalpojumus tuvāk Aglonai. Tad rodas jautājums – kāpēc mājaslapā ir maldinoša informācija, ja firma reāli strādā tikai Rīgas teritorijā?”

Iesūtīja: Kristīne

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
  +4 +4 0

  Arnis Vilemsons

  Aglonā vajag lūgt visuvarenās Marijas un katoļtēvu palīdzību! ;)
 • Mušķērājs
  +3 +3 0

  Mušķērājs

  Jā, pēc mājaslapā ievietotās informācijas ir secināms, ka viņi brauktu arī uz Aglonu. Tas Tev izmaksātu ~170 eiro (35 eiro + 0.6 eiro par katru km ārpus Rīgas). Man šķiet neticami, ka kāds vēlētos maksāt šādu summu un gaidīt vismaz 3 stundas, ja varētu vienkārši atrast kādu, kurš ir tuvāk un maksāt vismaz 4x mazāk un palīdzību saņemt krietni ātrāk. Domāju, ka arī sosauto nobijās, ka galamērķī nevienu nesastaps un 230km būs mēroti veltīgi, tāpēc ieteica meklēt kādu kas atrodas tuvāk.
 • KolsDee
  0 0 0

  KolsDee

  Nē nu.... Diez, no kurienes uz kurieni cilvēks gribēja evakuēties? Ja no Aglonas uz Rīgu, tad firma diezgan muļķīgi atteica. Bet, ja no Aglonas tur pat uz kādu blakus pagastu, tad sūdzības autors pats muļķis :D :D :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl