Sūdzību dēlis: Kāpēc informācija tramvajā par Covid-19 skan krievu valodā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“3. tramvajā informācija par Covid-19 piesardzības pasākumiem skan krievu un latviešu valodā.”

Kāpēc informācija tramvajā par Covid-19 skan krievu valodā?

“Jautājums – kāpēc krieviski? Ja jau ietveram svešvalodas, tad arī būtu jābūt angliski!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Aivita.

109 komentāri

109 komentāri

 • Ervins Biezais

  Ervins Biezais

  Bez Tabu raidījumos arī intervijas skan krievu valodā!!!
 • Egons Neimanis

  Egons Neimanis

  Aizbrauciet uz Stokholmu un gaidiet paziņojumus angliski - vēlu veiksmi :) - Latvijā ir divvalodība, tāpēc arī visi paziņojumi tiek dublēti krieviski, bet angliski - tikai formas pēc!
  С праздником дорогие товарищи !
 • Raivis

  Raivis

  Un kā paliek ar informāciju daudzdzīvokļu namos? Kad viss sākās tika izlīmētas informācijas lapas, un nez kapēc, ķengaragā mājā visās kāpņu telpās informācija bija tikai krieviski!
 • Kāpēc
 • Hi,hi

  Hi,hi

  Un vēl-jo vairākas valodas zini ,jo bagātāks esi un ceļot pa pasauli vieglāk.
 • Hi,hi

  Hi,hi

  Vai nabadziņi,mums tā potē smadzenes ka krievi slikti...Kad bija padomju savienība tad amerikānis bija slikts,citā savienībā atkal noliegs kādu valodu,a citu saulītē cels.ieslēdziet smadzenes tak pie realitātes.
  • Edgars Kalniņš

   Edgars Kalniņš

   Kā nu kurš tajā laikā to uztvēra! Mana vecmamma visu padomju laiku runāja un rakstīja tikai latviešu valodā! Viņa runāja un lasīja tekoši, bet priekšniekiem teica ka nemāk ne rakstīt, ne runāt! Bija grāmatvede lielā uzņēmumā! Viņas vec-vec-tēvs bija vācietis, kuru Krievi nogalināja! Pret amerikāņiem arī nebija nevienam iebildumu - izņemot Padomju varu!
 • Ka

  Ka

  Krievu filma radiņi. Smejies līdz asarām. Bet to kuru tāda ar latviešu aktieriem. Nav ko ķēmoties nemāk
 • Ha

  Ha

  Kad ir kādi svētki. Pa Latvijas televīziju nekā nav. Bet krievu televīzija ir koncerti smuki. Joki.
 • Ka
 • Jja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!