Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Uz Tukums–Engure autoceļa tika veikta virsmas raupjuma atjaunošana. Uz normāla asfalta tika uzliets bitumens un uzbērtas šķembas. Pēc diviem mēnešiem, kalpošanas ilgums ir beidzies, jo šķembas pie bitumena nav turējušās, un tagad ir bedres.”

Kāpēc cilvēkiem jācieš dēļ nekvalitatīvi veikta ceļa remonta?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Varēja braukt ar ātrumu 90km/h, tagad tie ir 50km/h. Visai mašīnai krāsa nosista uz bampera. Par šādu segumu jāatņem visas atļaujas, ja nemāk būvēt. Kāpēc cilvēkiem jācieš? Kur vispār skatījās ceļa uzraugs? Neredzēja uzreiz, ka neturas segums?

Ja nemāk taisīt, tad nevaig vispār neko taisīt! Kurš segs zaudējumus cilvēkiem? Vispār tas segums riepas ēd. Žēl to cilvēku, kuri no Tukuma uz Engures pusi braukā katru dienu!”  Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sergejs.

2 komentāri

2 komentāri

 • Zane

  Zane

  Man šī ceļa dēļ ir sasists logs divas reizes.
  Un apskati ar tādu neiziet.🙄
 • Griša

  Griša

  Ai man dieniņ kas pa ciešanām... Nāksies meklēt darbu paša ciemā, nevar izturēt katru dienu liekas piecas minūtes pa ceļu, un vel stresu pie vienīgā tukuma luksafora katru dienu.... Tas ir ārprāts un dzīves neteisnība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!