Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Kāds ir “Citypark” attaisnojums viņu darbinieku rīcībai? Varbūt jāsāk šos ņemt ciet?

“Labdien! Varbūt jāsāk šos ņemt ciet? Tik daudz sūdzību par to, kā “Citypark” darbinieki, visticamāk, vienkārši vaktē viņu stāvlaukumu klientus. Kā viņi ārā no mašīnas – tā “Citypark” darbinieki jau liek sodu lapiņas pie loga – kamēr neesi nemaz paspējis aiziet piereģistrēt auto!

Piestāju vakar pie T/C “MINSKA” autostāvvietā “Citypark” – vajadzēja vienkārši nopirkt mazulim zeķītes! Ieliku logā lapiņu ar ierašanās laiku 13.10 (iebraucot stāvvietā zīme – 1h bezmaksas) – izkāpu no auto, izlasīju lietošanas noteikumus – izrādās, jāiet reģistrēt auto T/C “MINSKA” ieejā, kuras ir divas, un nav minēts, kura ir īstā.

Tā kā šeit iebraucu iepirkties 1 reizi – gāju uz dullo ieejā, kas bija nepieciešama man – protams, tur aparāts neatradās – izrādās, ir otrā T/C galā. Domāju, ko nu iešu uz otru galu – fiksi nopirku zeķītes un gāju ārā – un soda lapa jau logā.

Sods izrakstīts 13.15! 5 minūtes pagāja, un šie jau ar soda lapām klāt!! Es veikalā biju maksimums 10 minūtes!! Lieki piebilst, ka mans auto bija VIENĪGAIS visā viņu plašajā stāvvietā – tā kā viņu potenciālajiem klientiem ne cik netraucēju.

Jā es nepiereģistrēju auto, bet tomēr logā bija lapiņa ar ierašanās laiku un turklāt 1 h bezmaksas – vai tiešām viņu darbiniekiem nav vismaz nedaudz saprašanas un cieņas pret citiem? Finālā sods 35 eiro!!!

Uz e-pastiem viņi atbild ar vienkārši kopētu tekstu no viņu mājaslapas, kur vairākkārt tiek piebilsts, ka iesnieguma uzrakstīšana neatbrīvo no soda nomaksas un, ja netiks maksāts, tiks piesaistīta parādu piedziņa.

Portālā sudzibas.lv 8 mēnešu laikā ir 23 sūdzības par šo uzņēmumu – visi stāsti līdzīgi – izkāp no mašīnas, un tev jau piemērots sods.

Gribētos zināt – kāds ir viņu attaisnojums šādām viņu darbinieku rīcībām un kā cīnīties ar šo netaisnību? Es, godavārds, labāk samaksāju par autostāvvietu, ko es arī vienmēr daru, nevis iebraucu šķietami bezmaksas autostāvvietā un finālā saņemu sodu.”

Iesūtīja: Margarita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ainars Gutmanis
  +4 +4 0

  Ainars Gutmanis

  Jāiesūdz tiesā par negodīgu naudas izspiešanu. Ir veids kā to varētu pierādīt, bet gan jau, ka viņi arī lasa komentārus. Patērētāju tiesību centrs tur arī varētu iejaukties.
 • Juris Kante
  +3 +3 0

  Juris Kante

  Citypark nerūp ,lai tiktu nodrošināta zolīda kārtība auto stāvēšanai pie veikala. Viņiem tas ir veids, kā iepumpēt naudu savās kabatās, nu ne tieši ar vardaarbību tiešā nozīmē, bet tā-slēpti.
 • Elmārs Sirovatskis
  +3 +3 0

  Elmārs Sirovatskis

  Diezgan neērta sistēma cityparks...būtu kā eiroparks, izkāpi, paņēmi lapiņu vai arī ar mobilly palīdzību piereģistrēji un lieta darīta. Dažās vietās pat automātiski fiksē iebraukšanu/izbraukšanu(Barona kvartāls). Un cilvēkiem mazāk galvassāpju :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl