Sūdzību dēlis: Kāds iedzīvotājs gadiem piekopj atkritumu vākšanu un glabāšanu pagalmā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Kāds iedzīvotājs gadiem piekopj atkritumu vākšanu un glabāšanu pagalmā

“Labdien! Pagalms Lokomotīves 86, Rīga. Kāds iedzīvotājs gadiem piekopj atkritumu vākšanu un glabāšanu pagalmā. Pašvaldības policija izrādās ir bezspēcīga, jo sūdzības ir bijušas jau vairākas.

Auto, kas redzams bildē, jau sen noņemts no uzskaites, bet īpašnieks ar to pārvadā šos metāllūžņus.”

Iesūtīja: Renāte

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Nora
    +1 +1 0

    Nora

    Lai'' Dievs nogrābstās'',kad šitāds ieviešas kaimiņos!Tie ir slimi cilvēki ar vācēja sindromu un mūsu likumi ir ļoti bezzobaini,lai tādas darbības likvidētu jau saknē.Jāsagaida,kad vilcējs izraisīs kādu ugunsgrēku vai citu likstu-tad tikai,laikam ,ko darīs.ASV,ko rāda raidījumos pa TV,ar tādiem slimiem cilvēkiem nodarbojas socdienesti,policija,brīvprātīgie.Nu nezinu-te tomēr publiska vieta-garāžas un pagalms-sastāda aktu par piesārņotu vidi un izved-rēķinu vēl piestāda vācējam,lai pierāda,ka tie krāmi bija viņa.Galu galā-likumus arī var pamainīt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!