Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
“Kādam vajadzētu vēlreiz iziet apmācību autoskolā”

“Tirdzniecības centra “Alfa” trešajā stāvā laikam cilvēkiem neinteresē pārejie vai tomēr būtu jāpamācās autoskolā parkošanās iemaņas, kaut gan brilles laikam ar’ derētu,” sadusmots raksta Roberts.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ...
  +13 +12 -1

  ...

  Man šķiet, ka tādas bildes vispār ir stulbi taisīt, cik nav bijis kad pilnā stāvlaukumā iebraucu starp 2 mašīnām, pēc pāris h izeju piemēram no kino, pārējās 2 mašīnas ir aizbraukušas un es stāvu pa 2 vietām, bet vai tad tā ir mana vaina, ja sākotnēji citi stāv nepareizi?
 • Malda
  +3 +3 0

  Malda

  Atļaujiet pasmaidīt :))))))))))))))))))))))))) "It kā krutāka....", "Ar ko pārējie sliktāki....." :)ar to arī sliktāki , ka nav krutāki :)))Šitādiem Robertiem un Kaadiem jāiet ārstēties! p.s. protams nav labi tā darīt ( parkoties divu a/m vietās), bet ko mēs zinām par a/m vadītāju vai pasažieriem? Varbūt resns cilvēks, kuram tiešām ir grūti šaurā ejā starp divām blakus esošām a/m izkāpt... bet mēs jau visi esam jauni, tievi, skaisti, gudri un ja kāds nav tāds, tad jāiznīcina.. fašisti...
 • atbilde ...
  +5 +3 -2

  atbilde ...

  Piekrītu, bet ne šinī gadījumā. Labajā pusē nav iespējams, ka būtu biji cits auto.. paskaties cik tur vietas..
  Vai nu
  1)sāpināts kungs, jo auto liels, bet draudziņš mazs, līdz ar to, uzvedas kā kretīns, jo ir ar sevi neapmierināts
  2)zeltracīte, kas ar dārgām lietām kompensē zemo pašvērtējumu un it kā jūtas pārāka par citiem darot, ko grib un braucot izsūkātos auto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl