Sūdzību dēlis: Kad beigsies automašīnu sacensības Valdemāra ielā un būs radari?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valdemāra ielā 135 notika avārija. BMW vadītājs uz ietves, ietriecās kokā. Vadītājs bija manāmi iereibis. Pirms trīs nedēļām, 300 metrus uz priekšu, arī bija avārija, kurā mašīna tika uzmesta uz ietves, iepretī Valdemāra ielas “Circle K”.”

Kad beigsies automašīnu sacensības Valdemāra ielā un būs radari?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu māmiņa un ikdienā staigāju šeit ar ratiem, man sen ir jautājums – kad Valdemāra ielā būs radari, jo šeit nekad neviens nebrauc uz 50! Vasarā, šajā ielā, vakaros notiek sacensības, gan auto savā starpā, gan ar močiem.

Ātrums ir liels, nereti sarkanais luksofors netiek ievērots. Valdemāra iela jau gadiem ir ātrā šoseja, kad vien iela ir brīva, automašīnas brauc lielā ātrumā – gan vakaros, gan pa dienu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elīna.

9 komentāri

9 komentāri

 • Raimis Mals

  Raimis Mals

  vissi kā traki traucās uz 60-70 ,vājprāts kas pa ātrumu
 • zinātājs
 • Krupis

  Krupis

  Saprotams ka jaunajai māmiņai mājās ir garlaicīgi un pavērti visi interneta plašumi.
  Nāktos vispirms apgūt dažas dzīves patiesības - pirmkārt - policija ne pirkstu nepakustinās pat ja kā slepkavības cietušais iesniegsi iesniegumu, otrkārt - avārijas ir fotografētas laikā kad bērni guļ un mēnessērdzīgas māmiņas spokojas, un treškārt - fotoradari nespēj ieskatīties vadītāja acīs un noteikt reibuma pakāpi
 • @k2_martins
 • Vita

  Vita

  Tas pats notiek Zirņu ielā, turpinās Senču ielā.
  Arī māmiņa.
 • Uģis Ainārs

  Uģis Ainārs

  Māmiņai ar ratiem nevajadzētu staigāt pa Valdemāru ielu, bet izvēlēties citu vietu, kur noteikti būs labāki apstākļi pastaigai un atpūtai.Valdemāra iela ir samērā noslogota un gaisa kvalitāte tur ir ļoti slikta tieši lielās auto plūsmas dēļ, tā bērnam un barojošai māmiņai nu noteikti nenāks par labu.Bet mēs taču gribam veselus bērnus.
 • Matīss Berezovskis

  Matīss Berezovskis

  Beidzot normāla sūdzība sūdzību dēlī. Nevis tikai iepelējis siers un beidzies derīguma termiņš desai. Paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!