Sūdzību dēlis: Kā Bauskā “parkojas” autovadītāji! Kur ir atbildīgie uzraugi?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Atbraucot pie Bauskas “Rimi”, skatos, kā autovadītāji “noparko” savu transportlīdzekli. Nevēlos, lai šim automobiļa vadītājam sanāk kāda problēma, tikai vēlos uzzināt, vai tas ir tā pieļaujams?

Kā Bauskā “parkojas” autovadītāji! Kur ir atbildīgie uzraugi?

Un kur ir atbildīgie uzraugi? Paldies!”

Iesūtīja: Guntis

3 komentāri

3 komentāri

 • Eduards Edžus

  Eduards Edžus

  Un, kā vienmēr, atrodas viens... Kam tieši tur vajag braukt... :D Nē- golfs nav mans :D Bet vai tas ir sižeta vērts- neesmu pārliecināts. Benzīntankos bieži tādu skatu var redzēt, starp citu...
 • wth

  wth

  A ja nu Golfs nosprāga stāvlaukuma vidū un nebija iedarbināms (nebūt ne nereāla situācija) un saimnieks aizgāja meklēt palīgu? Gadās, nē?

  Vai arī blakus iepriekš pilnīgi šķībi bija nostājies kāds cits alnis un Golfs nostājās kā varēdams, lai pēc iespējas taupītu vietu. Gadās, nē?

  Kā jau sen esmu teicis, cilvēki nezin faktus, bet izdara secinājumus. Un pēc tam brēc.
 • Dzoniss

  Dzoniss

  Zinot Bauskas stāvlaukumu, normāli noparkojies. Tur nevienam netraucē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!