Sūdzību dēlis: Jautājums remontdarbu veicējiem – kādēļ sākumā neuzliek brīdinājumu, ka mašīnas nevar tur atrasties?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Jautājums remontdarbu veicējiem – kādēļ sākumā neuzliek brīdinājumu, ka mašīnas nevar tur atrasties?

“Labdien! Vēlos vērst uz netaisnību pret mājas iedzīvotājiem, kas dzīvo Brīvības gatvē 363. Tur policijas darbinieki liek soda kvītis iedzīvotāju automašīnām, argumentējot ar zīmi, kas ir pievienota pirmā pielikumā, tā atrodas pirms iegriešanās pagalmā. Otrajā bildē parādīta zīme, kas līdz 15.06.17. tur nebija.

Turklāt vēlētos piebilst, ka pagalmā remonts nenotiek pie mājas, kādēļ ir šīs zīmes, bet pie blakus mājas norit ļoti lēni. Palīdziet lūdzu tikt galā ar šo netaisnību, jo uzliktie sodi ir 40 eiro apmērā.

Iedzīvotāji arī nespēj saprast, kāpēc sākumā nav iespēja uzlikt brīdinājumu uz kāpņu telpas durvīm, ka mašīnas nevar tur atrasties, tas būtu jautājums remontdarbu veicējiem, jo tieši tie ir piesaistījuši policijas darbiniekus.”

Iesūtīja: Dace

Foto