Sūdzību dēlis: Jautājums “Latvijas valsts ceļiem” – vai tas ir droši?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tas ir droši?”

Jautājums “Latvijas valsts ceļiem” – vai tas ir droši?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jautājums, Latvijas valsts ceļiem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Arvīds.

5 komentāri

5 komentāri

 • Es
 • Aivars Mālnieks
 • Arvids Brauers

  Arvids Brauers

  Skats ir iespaidīgs, bet tā ir tik tukšu cauruļu,, izlocīšana"pirms betona sūknēšanas. Auto ar sūkni vienmēr tiek stabili nofiksēts, operators, domājams, pats arī šī mehānisma šoferis, kuram uzticēta ļoti dārga tehnika. Domāju, ka DAUDZ LIELĀKU BĪSTAMĪBU uz ceļa rada mazāku mehānismu stūrētāji.
 • Ilona Niedre
 • Andrejs Tkacenko

  Andrejs Tkacenko

  Būtu bloķējuši ceļu, atkak parādītos kāds Jānis un sūdzētos, ka ofigetj, slēdza ceļu, kā to jādara pa nakti... 🤦‍♂️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!