Sūdzību dēlis: Jau otro ziemu pēc kārtas saskaramies ar teju drausmīgas kvalitātes ceļu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri

“Jau otro ziemu pēc kārtas saskaramies ar teju drausmīgas kvalitātes ceļu pie Rīgas Igauņu pamatskolas.”

“Atgāzenes iela visā tās garumā ir definēta kā dzīvojamā zona. Pa to katru dienu uz skolu dodas pamatskolas skolēni, kā arī skolēnu vecāki un skolotāji ar savām automašīnām. Tomēr, neskatoties uz to, gan Atgāzenes iela, gan Dīķa iela ne reizi netiek ne kaisīta, ne tīrīta.

Ceļš pa šīm ielām ir teju neizbraucams (visdrausmīgākā situācija ir tieši Atgāzenes ielā). Turklāt jāpiebilst, ka Atgāzenes ielā ir “Rīgas satiksme” stāvvieta, tādēļ rodas jautājums – vai tās darbiniekus apmierina šo ceļu kvalitāte ziemā, vai viņiem nav jāziņo par nepieciešamību sakārtot piebraucamos ceļus pie skolas?” vēlas noskaidrot Sandra.

 

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Peksis
  0 0 0

  Peksis

  Nu tur tik sniega augstums pieregulēts lai lepnie igauņi tiktu uz kupenas aiz skolas vārtiem
 • S
  0 0 0

  S

  Ko Jūs varat vaimanāt-paši esat ievēlējuši godīgākos, strādīgākos, saimnieciskākos 51% deputātus.Sestdien vēl aizejiet un pasargājiet no ļaunajiem, kas dara pāri!
 • ads
  0 0 0

  ads

  Paskatieties uz Rīgu kopumā: Izrakņāti un pamesti tiltu remonti, Marijas - Čaka ielas bedres, lielākā daļa ieliņu vispār necaurbraucamas, Tāda sajūta, ka tiek nolaists līdz kliņķim viss, kas vēl iespējams. Lauku pilsētās neatradīsiet praktiski nevienu tādu ielu, kā ir Rīgā. Tiklīdz iebrauc Rīgā - vāks! Kāda ir Nīcgales iela, Deglava iela, Ieriķu iela, Bruņinieku iela, Matīsa iela............... Tā patiesībā ir totāāāla zagšana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl