Sūdzību dēlis: Izskatās, ka “bembim” arī tilts bijis par šauru! Man bail, ka tas apdraud ne tikai viņu drošību un dzīvību…

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

39 komentāri
Izskatās, ka “bembim” arī tilts bijis par šauru! Man bail, ka tas apdraud ne tikai viņu drošību un dzīvību…

“Labdien! Vakar uz Zemitāna tilta Rīgā satiksmi traucēja “bembja atliekas”, kas pēc avārijas tur vienkārši bija palikušas! Nebija pat jāskatās, kas tā par marku, uzreiz skaidrs, ka ar šādas markas automašīnu ceļš var izrādīties par šauru!

Vai tiešām visiem “BMW” īpašniekiem ir pilnīgi vienalga, kā viņi brauc? Tas apdraud ne tikai viņu drošību un dzīvību, ja es būtu braukusi pa šo ceļu pusstundu ātrāk, pat bail iedomāties, kas ar mani būtu atgadījies!”

Iesūtīja: Sallija

Foto

PAPILDINĀTA ZIŅA!

Ar raidījuma Bez Tabu komandu sazinājās BMW automašīnas šoferis, kurš izstāsta patieso situāciju un apgalvo, ka braucot taisnā virzienā pāri Zemitāna tiltam, viņa automašīnā ietriecies Volvo vadītājs.

Pēc treiciena BMW automašīnas vadītājs nav spējis novaldīt automašīnas stūri un ietriecies tilta margās. Cietušās automašīnas vadītājs brīdī, kad sieviete, kas fotografējusi situāciju un sūtījusi ziņu Bez Tabu Sūdzību dēlim, ir gaidījis atbraucam evakuatoru un Volvo automašīna bijusi jau evakuēta!

Pašlaik BMW vadītājam pēc trieciena konstatēta galvas trauma, bet vainīgā Volvo automašīna policijā arī atzīta par vainīgu un šoferis to apliecinājis!