Sūdzību dēlis: Ir slimi vadītāji, kuriem luksofora sarkanā gaisma neko neizsaka!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri

“Ir slimi vadītāji, kuriem luksofora sarkanā gaisma neko neizsaka!”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Gunta Brikmane
 • Celms
  +1 +1 0

  Celms

  Nu tā tur ikdiena, pilnīgs bardaks un noteikumu nihilisms. Pa sarkano, spraucas pa visām malām, apdzen lielā ātrumā lido purnā. Ik pa laikam kāda nelaime notiek. Tur apkārt bērnu dārzi, skolas, bet valdeķu iela ir kā šoseja, jo ik dienu tur plūst desmitiem tūkstošu auto no jelgavas un citiem ciemiem. Braucu tur vairāk kā 20 gadu, bet pēdējos trīs gadus tur uzvedība uz ceļa šoferiem kā no youtube krievijas reģistratoru ierakstos.
 • Dina Ozola
  0 0 0

  Dina Ozola

  Un tik pat slimi pagriezienu nerādītāji.
  Un vienmēr-apdzinēji-priekšā-bremzētāji.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl