Sūdzību dēlis: Internetā tirgo “eksotiskas” transportlīdzekļu numurzīmes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Apskatot facebook.com jaunākās ziņas, izlec bieži vien grupa ”Auto, moto numuri Latvija”, kur tirgo dažādas ”eksotiskas” transportlīdzekļu numurzīmes par astronomiskām cenām.”

Internetā tirgo “eksotiskas” transportlīdzekļu numurzīmes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tie ir viencipara, divciparu numuri. Bieži šie piedāvājumi ir no grupas administratoriem. Šķiet, ka tie varētu būt CSDD darbinieki, kas iemantojuši nelegālu rūpalu. Inteesanti ir tas, ka šie administratoru profili ir viltus profili, kur nav nekādu bilžu, kas liecinātu par reālu cilvēku!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Oskars.

18 komentāri

18 komentāri

 • dzērve

  dzērve

  Kamēr būs numetofīļi tikmēr arī tā tirgos. Nekas aizliegts vai sodāms tas nav ( ja nodokļi ir nomaksāti )
 • Andris

  Andris

  Kārtējais Pampāļu ārodenes dzīves lūzeris ar pavāra proftehniskās izglītību besījas kad ar savu salātu svērēja algu Maksimā nevar atļauties nopirkt AA1 numuru.. Nezinu, lai tas Oskars fotografēšanu vai tamborēšanu pamēģina, lai nopelnītu vairāk.
 • Andris

  Andris

  Kārtējais Pampāļu ārodenes dzīves lūzeris ar pavāra proftehniskās izglītību besījas kad ar savu salātu svērēja algu Maksimā nevar atļauties nopirkt AA1 numuru.. Nezinu, lai tas oskars forogrāfiju vai tamborēšanu pamēģina, lai nopelnītu vairāk.
 • Beka
 • Sandra Kukare

  Sandra Kukare

  Nu tak uztaisījuši butu oficialu izsoli uz tādiem numuriem,gan cilvēks apmierināts,gan valstij nauda. Protams izdevigāk katru reizi muļķīgi smaidot kameras priekšā stāstīt,ka viss notiek godīgi un pa kluso tirgot. Kaktu kantoris😡
 • Jap
 • Gints Brunavs
 • Kaspars Kreilis

  Kaspars Kreilis

  Kārtējais čīkstētājs, kurš nevar bez maksas tikt pie kārotās "ekskluzīvās" vnz. Kas viņam liedz to prieku, 3,6k un būs privātais nr.
  Cik var cilāt šo tēmu?
  Nu, būs tas 2 ciparu vnz, un kas mainīsies, veikalā bez rindas palaidīs, desas būs lētākas vai varēs kā "invalīdi" vecrīgā novietot auto kur pagadās un bez maksas?
  Pff 🤣
  • Vālētājs

   Vālētājs

   1 vai 2 cipari ir vnk zīmēšanās draugu vidū.
   Pašam tā liekas vējā izmesta nauda.
   Manuprāt, labāk ir kaut kāds random 4ciparnieks.
   Ja uz ceļa izdarīsi kaut ko nesmuku, vismaz grūtāk būs atcerēties.
  • Hp

   Hp

   te cilvēki čīkst, jo viņi domā ka ekskluzīvs vnz dod papildus zirgus mašīnai 😁😁
  • Linda Geizane

   Linda Geizane

   Kaspars Kreilis tie vnz ir tik dārgi? Tad tāpēc tie kas nopērk no sevis mētā īstos večus 🤦‍♀️🤭🤭🤭🤣🤣🤣
  • Kaspars Kreilis

   Kaspars Kreilis

   Linda Geizane
   3,6k maksā tās, kur vari uzrakstit gandrīz jebkādu vārdu, piemēram, "Linda" 😁
   Bet interneta dzīlēs var atrast vnz cenas otrreizējā tirgū.
  • Linda Geizane

   Linda Geizane

   Kaspars Kreilis skaidrs! Bet vienalga nesaprotu, kāda jēga no tā!
  • Kaspars Kreilis

   Kaspars Kreilis

   Linda Geizane
   Savu ambīciju un ego apmierināšanai 😁
   Bet šoreiz stāsts laikam ir par to, ka konkrētā persona vēlas glamūru par brīvu.
   Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā, i to tikai otrai pelei 🤣
  • Matīss Kurilovs

   Matīss Kurilovs

   Linda Geizane Kapec nenopirkt personalizetu numuru? Nav ari tik dargi 3,6k tikai.
 • HA

  HA

  Diez, cik autoram gadi? Numuru tirdzniecība ir CSDD darboņu "bizness" jau no laika gala!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!