Sūdzību dēlis: Iedzīvotāji ir diezgan čakli uz mašīnu bojāšanu un zīmīšu rakstīšanu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šī problēma ir diezgan aktuāla jau sen! Esmu saņēmusi no kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāja šādu zīmi!”

Iedzīvotāji ir diezgan čakli uz mašīnu bojāšanu un zīmīšu rakstīšanu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ņemot vērā, ka darba vieta nespēj nodrošināt visiem darbiniekiem stāvvietas, īsti citas iespējas nav, kā likt automašīnu blakus māju pagalmos darba laikā. Zīmes, kas norādītu, ka daudzstāvu māja ir privātīpašums, nav! Līdz ar to jebkurš garāmbraucējs mašīnu var likt šajā pagalmā, bet daudzstāvu mājas iedzīvotāji ir diezgan čakli uz mašīnu bojāšanu un zīmīšu rakstīšanu.

Pastāstiet, lūdzu, kāda ir likumdošana mašīnu novietošanai šādās teritorijās? Pie kā vērsties, ja mašīna ir sabojāta kāda daudzstāvu mājas iedzīvotāja neapmierinātības dēļ?” vaicā Santa.

20 komentāri

20 komentāri

 • Sigita Vilcāne

  Sigita Vilcāne

  Pie csdd ari šādas lapiņas liek, un vel apsaukā! To dara tur uz soliņa sēdošie pensionāri. Bija gan uz manas mašīnas uzlikta, gan uz draudzenes mašīnas.
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Sigita Vilcāne Pie CSDD Rīgā ir bezmaksas stāvlaukums starp skates boksiem un CSDD galveno ēku. ?
  • Sigita Vilcāne

   Sigita Vilcāne

   Lili Kaķis es vienkārši tur dzīvoju. Es savu mašīnu liku savā pagalmā. ?
 • kk

  kk

  Protams, ja noliek savu auto normāli, ka nevienam netraucē, tad es nesaprotu par ko neapmierinātība, BET!! - ļoti bieža parādība manā pagalmā - nosviež mašīnu kā pagadās, vietā, kur cilvēki staigā garām un tas mazais laukumiņš, kur tiek nosviesta mašīna ir vienīgā vieta, kur tikt garām, un aiziet savās darīšanās, pat nepadomājot par gājējiem, kas ikdienā tur staigā. Māmiņas ar bērnu ratiem netiek garām, invalīdi ratiņkrēslā vēljovairāk! Noliekot auto normāli, tāda situācija nebūtu. Un neskaitāmi šādi “nometēji” ir palikuši bez spoguļiem.
 • Sancho Gold
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Es ignorētu līdz brīdim kad uzrakstītu latviešu valodā. Tikai tad, kad šie neapmierinātie iemācītos latviešu valodu, viņiem jau būtu vienalga.
  • Дмитрий Микольчак

   Дмитрий Микольчак

   Kristīne Grundmane drīzāk izsitīs logu, nekā uzrakstīs latviski. Tad jau nebūs smieklīgi. Bet uz darbu var aizbraukt ar sabiedrisko transportu, ja nav kur likt mašīnu.
  • Sancho Gold

   Sancho Gold

   Дмитрий Микольчак Un ja nav Rīdzinieks ? Būtu jāstāv ,jāsalsts pieturā, jākratās ar 3 sabiedriskajiem lai aizvestu bērnu uz bērnudārzu un tiktu uz darbu deļ kautkāda asprāša, kas savus noteikumus stāda ? Don't think sooooo .
  • Дмитрий Микольчак

   Дмитрий Микольчак

   Sancho Gold tas viss ir skaidrs, bet ļoti labi saprotu arī tos, kuriem pie savas mājas nav kur nolikt mašīnu. Ir arī otrā puse... Pašvaldība taisījās būvēt park&ride stāvvietas. Nekas nav izdarīts. Un Mežciemā ir ļoti daudz vietas, kur varētu tādu uzbūvēt!
  • Sancho Gold

   Sancho Gold

   Дмитрий Микольчак ja tur ir minēts, ka darba laikā, notiek "apmaiņa " ar stāvvietām ,nekur nemin, ka mašīna stāv 24/7 .
   Pats par sevi -nesakārtots jautājums .
  • Veronika Mincenoka

   Veronika Mincenoka

   Kristīne Grundmane бедолага??? ну жди...жди....????
  • Kristīne Krista Kalniņa

   Kristīne Krista Kalniņa

   Kāda starpība kādā valodā raksta? ? Google translate vienmēr strādā ja nesaproti.
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Kristīne Krista Kalniņa šādu lapiņu ar briesmīgi uzskribelētu tekstu pat Google translate nespēs....
  • Lili Kaķis

   Lili Kaķis

   Es personīgi pat nesaprotu kas tur rakstīts... Tīri interese pēc kāda varbūt varētu iztulkot vai vizmaz pārrakstīt?
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  savulaik mani pārmācīja ,kā likt mašinu zem citu logiem,nu arī citus pārmācu!
 • Edgars Krūmiņš
 • Una Līva Lesničenoka

  Una Līva Lesničenoka

  Ha, mums Mežciemā tas pats tikai ar iedzīvotājiem, jo nav, kur nolikt un bieži nākas nolikt, kur kādam traucē.
 • S

  S

  Paši rīdzinieki varētu vairāk izmantot sab.transportu, nevis ielas un svešas sētas pietaisīt(rakstu tā apzināti) ar saviem braucamajiem.
 • Kate

  Kate

  Labprāt gribētu zināt atbildi uz šo jautājumu, jo šī diemžēl ir ļoti aktuāla problēma daudzos Rīgas rajonos - kāda vellna pēc es nevaru turēt savu auto tur, kur nekas man to neaizliedz un ar kādām tiesībām, kāds var atļauties bojāt citu īpašumu? vai tiešām mašīnai no priekšas un pakaļas jāsaliek video reģistratori?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!