Sūdzību dēlis: Iedzīvotāji ir diezgan čakli uz mašīnu bojāšanu un zīmīšu rakstīšanu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri

“Šī problēma ir diezgan aktuāla jau sen! Esmu saņēmusi no kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāja šādu zīmi!”

“Ņemot vērā, ka darba vieta nespēj nodrošināt visiem darbiniekiem stāvvietas, īsti citas iespējas nav, kā likt automašīnu blakus māju pagalmos darba laikā. Zīmes, kas norādītu, ka daudzstāvu māja ir privātīpašums, nav! Līdz ar to jebkurš garāmbraucējs mašīnu var likt šajā pagalmā, bet daudzstāvu mājas iedzīvotāji ir diezgan čakli uz mašīnu bojāšanu un zīmīšu rakstīšanu.

Pastāstiet, lūdzu, kāda ir likumdošana mašīnu novietošanai šādās teritorijās? Pie kā vērsties, ja mašīna ir sabojāta kāda daudzstāvu mājas iedzīvotāja neapmierinātības dēļ?” vaicā Santa.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kate

  Kate

  Labprāt gribētu zināt atbildi uz šo jautājumu, jo šī diemžēl ir ļoti aktuāla problēma daudzos Rīgas rajonos - kāda vellna pēc es nevaru turēt savu auto tur, kur nekas man to neaizliedz un ar kādām tiesībām, kāds var atļauties bojāt citu īpašumu? vai tiešām mašīnai no priekšas un pakaļas jāsaliek video reģistratori?
 • Edgars Krūmiņš
 • kk
  +5 +3 -2

  kk

  Protams, ja noliek savu auto normāli, ka nevienam netraucē, tad es nesaprotu par ko neapmierinātība, BET!! - ļoti bieža parādība manā pagalmā - nosviež mašīnu kā pagadās, vietā, kur cilvēki staigā garām un tas mazais laukumiņš, kur tiek nosviesta mašīna ir vienīgā vieta, kur tikt garām, un aiziet savās darīšanās, pat nepadomājot par gājējiem, kas ikdienā tur staigā. Māmiņas ar bērnu ratiem netiek garām, invalīdi ratiņkrēslā vēljovairāk! Noliekot auto normāli, tāda situācija nebūtu. Un neskaitāmi šādi “nometēji” ir palikuši bez spoguļiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl