Sūdzību dēlis: Ideja ieviest 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus, nav pārdomāta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Skatījos pa televīziju ziņas, ka Ceļu policija ieviesusi jaunumu – 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus.”

Ideja ieviest 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus, nav pārdomāta!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Es šo ideju atbalstu, bet ir viens bet. Šī ideja nav līdz galam apdomāta – kā būs piegādātājiem, kuriem ir jānogādā prece laikā?

Es strādāju par piegādātāju, ikdienā sanāk ļoti daudz braukt pa sabiedriskā transporta joslu. Tad jau sanāk, ja es apstāšos šajā joslā, lai izkrautu preci, es dabūšu sodu, jo tā ir vienīgā iespēja, kur apstāties (piemēram, Brīvības gatvē, jo uz gājēju ceļa vai zaļajā zonā  ar transporta līdzekli apstāties nevar!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta preču piegādātājs.

167 komentāri

167 komentāri

 • ...

  ...

  Shitie powgadataji jau ta brauc ka debili domaju viss ir ok ar to kameru lai tik d***** ,nav jau iznemumi nekadi
 • Guna Sproge

  Guna Sproge

  Interesanti,kas tās par precēm,kuras piegādājot jāriskē ar savu un apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību.
 • Andris

  Andris

  Kad tiks izmainīts likums lai tas ko VP dara būtu likumiski ? Likuma ir noteikts, par kādiem pārkāpumiem drīkst sodīt bez vadītāja klātbūtnes, auto īpašnieku...! Un tie ir par stāvēšanu, ka arī par foto radara fiksēto ātruma pārkāpumu. Pie šiem gadījumiem var nosūtīt soda kvīti mājas, vai aizlikt to aiz logu tīrāmā...! Pret likumiski, pārsūdzēt visus sodus...!
 • Guna

  Guna

  Interesanti,kas tas par precēm,kuras piegādājot jāriskē ar savu un apkārtējo dzīvību un veselību.
 • Juris Kante

  Juris Kante

  A davai izbeigssim visi pārkāpt, tad arī peļņa nebūs nevienam un neizdevīgi būs uzturēt tādus auto....
 • Likums

  Likums

  Telefonu lietotājiem,vajadzētu sodu tūkstošos,tad būtu mācība,kā jauzvedas braucot.
 • Girts Erglis
 • Laura

  Laura

  Beidzied īdēt..un sāciet braukt normāli.tad nebūs problēmas!
 • Deumais

  Deumais

  Taks atsttaj auto cela vidu iesledz avareikas un strada. Visi tie dirseji kas te kko pukst var ari pastavet aizmuguree un pagaidiit 😉CSN visiem taks viens. Ja nedeikst staveet mala tad uz ielas driikst. 😉
 • Gādātajs

  Gādātajs

  Tik pat labi būtu teikt - es ikdienā laupu un zogu no kabatam, kameru uzstādīsana sagraus manu biznesu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!