Sūdzību dēlis: Ideja ieviest 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus, nav pārdomāta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

167 komentāri
Ideja ieviest 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus, nav pārdomāta!
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“Skatījos pa televīziju ziņas, ka Ceļu policija ieviesusi jaunumu – 360 grādu kameru, kura fiksē pārkāpumus.”

“Es šo ideju atbalstu, bet ir viens bet. Šī ideja nav līdz galam apdomāta – kā būs piegādātājiem, kuriem ir jānogādā prece laikā?

Es strādāju par piegādātāju, ikdienā sanāk ļoti daudz braukt pa sabiedriskā transporta joslu. Tad jau sanāk, ja es apstāšos šajā joslā, lai izkrautu preci, es dabūšu sodu, jo tā ir vienīgā iespēja, kur apstāties (piemēram, Brīvības gatvē, jo uz gājēju ceļa vai zaļajā zonā  ar transporta līdzekli apstāties nevar!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta preču piegādātājs.