Sūdzību dēlis: Ģimeņu stāvvietās automašīnas liek visi, kam nav slinkums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

131 komentārs
Ģimeņu stāvvietās automašīnas liek visi, kam nav slinkums!

“Esmu trīs bērnu māmiņa, jaunākajai atvasei ir tikai 6 mēneši! Ļoti bieži saskaros ar to, ka ģimenēm domātajās stāvvietās pie “Maxima” Preiļos spēkratus liek visi. Jaunieši, vīrieši, sievietes, visi, kam tik iegribas, un, protams, nekādu tur bērnu nav!”

“Vai tas ir kaut kā regulējams un sodāms, vai tikai uz cilvēku godaprātu var paļauties? Jo man ir grūti stiept autokrēsliņu ar zīdaini un iepirkuma maisiņus pāri visam stāvlaukumam, kad tepat priekšā tādiem kā es ir domātas stāvvietas.

Šodien neizturēju, redzot, ka man pa priekšu iebrauc pilna mašīna ar meičām un noliek ģimenes stāvvietā, es atvēru logu un pajautāju, cik viņām mašīnā ir bērnu, jo redz man ir divi šobrīd mašīnā! Un es nemaz nerunāju, kad ārā ir stiprs vējš vai lietus, kā ir tad skriet pāri laukumam ar to krēsliņu uz rokas. Citviet esmu ievērojusi, ka cilvēki neliek tur mašīnas, ja viņi nav ieradušies ar bērniem, bieži ir brīvi pieejamas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilze.