Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
“Gandrīz iebraucu upē nesalabotās barjeras dēļ!”

“Nesalabo barjeru. Esmu zvanījis jau divas reizes uz Latvijas Valsts ceļu bezmaksas tālruni, bet rezultātu nekādu. Tā ir ļoti bīstama vieta. Ja nebūtu tās barjeras, tad auto būtu iebraucis Ālandes upē, un tad rezultāts varēja būt letāls,” ziņo “Bez Tabu” skatītājs Rinalds.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Лера Цируле
  +6 +4 -2

  Лера Цируле

  A viņš ka vajredzīgai brauc un ar nūju klauve pa barjeru un tik ta uzzin kur jābrauc? Un ko ta darīt tajos ceļa posmos kur barjera nav paredzēta? ?
 • Zigmārs Romanovskis
  +4 +3 -1

  Zigmārs Romanovskis

  Muļķīga sūdzība.
  Vai autors pa ceļu nav mēģinājis braukt?
  Vislabāk vajadzētu sarakt tuneļus ,tad vispār nekur nevarētu ieskriet?,kat gan noteikti kāds tāpat pamanītos...
 • Liene Zirne
  +3 +2 -1

  Liene Zirne

  ? uz celju vajag skatities ne pa gravjiem luret. Kur ir cels,kur ta barjera!! Stulbuma kalngals

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl