Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
FOTO! Ceļmalu lepni rotā izdedzis taksometrs! Vai ir pamats bažām par kāda ļaunprātīgu rīcību?

“Labdien! Rīgā – Teikā, Biķernieku un Lielvārdes ielas krustojumā, stāv pamests, izdedzis taksometrs! Skats nav no tiem patīkamākajiem, jo automašīnai palicis tikai korpuss, viss salons un zem “kapota” ir sadedzis!

Vēlos zināt, vai man ir pamats kādām bažām, vai tā ir ļaunprātīga rīcība no kāda ļaundara puses? Vai taksometru kompānija vienkārši šādā veidā tiek vaļā no savām automašīnām?

Netālu no krustojuma atrodas Biķernieku ielas “Rimi”, kur jau kādu otro mēnesi stāv automašīna, kas ir gan sista, gan dedzināta! Tātad tie jau ir divi gadījumi.”

Iesūtīja: Mareks

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Martins Perekantolechempentalovskis
 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Vecus graustus var redzēt ļoti daudz kur. Zemitāna ielas galā ir vairākas sadauzītas vai bez riteņiem pamestas mašīnas ar visiem numuriem. Vai tad patiešām neviens nevar mašīnas saimniekam likt novākt tādus graustus?
 • Krists Āboliņš
  0 0 0

  Krists Āboliņš

  Tas jau sanāk purvciems. Un tā jaunā stāvvieta, ko lielvārdes ielas malā uzbūvēja kaut kāda nelaba vieta, tad tur sasistas jau divas mašīnas tika un vēl nodedzinātas. Bīstama stāvieta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl