Sūdzību dēlis: Esmu sašutis par rehabilitācijas centra stāvlaukumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Esmu sašutis par rehabilitācijas centra stāvlaukumu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu sašutis par Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” attieksmi pret klientiem – invalīdiem, viesiem, apmeklētājiem, no vadības un apsardzes puses.”

“Mans brālis ir 1 grupas invalīds, pārvietojās ratiņkrēslā, vedu viņu viens. Lai viņu izlaistu, ir iespēja piebraukt pie durvīm zem jumta, bet tikai izlaist un uzreiz aizbraukt, lai arī citiem klientiem būtu iespējams piebraukt aiz mums. Protams, noliku mašīnu sev tuvākajā brīvajā vietā, lai uznestu brāļa mantas (4 somas), mantas daudz, jo jāņem līdzi savs apģērbs, apavi, katetri, higiēnas preces un citas lietas.

Kad atradu brīvu vietu un noliku mašīnu, sāku ņemt mantas ārā, pie manis pienāca apsargs un stingri noteica, ka šajā vietā mašīnu nedrīkst likt, jo tā apzīmēta ar ciparu 1, kas nozīmē, ka tā ir “priekšnieces” vieta, uz ko es viņam atbildēju, ka man tas aizņems 10 minūtes –  palīdzēt uznest mantas un es braucu prom, bet viņš teica, lai aizvācu mašīnu, jo var atbraukt “priekšniece” un ko viņš teiks, ka vieta aizņemta. Uz ko es viņam loģiski uzdevu jautājumu, vai viņa priekšniece ir invalīde? Arī tad bija atbilde – aizvāc mašīnu, šī ir darbinieku stāvvieta.

Saprotams, ka ir darbadiena un nebija man laika strīdēties, tad es saliku somas atpakaļ mašīnā un aizbraucu uz klientiem paredzēto stāvlaukumu, kas izrādījās ir kaut kas līdzīgs grāvim un izbijušam tenisa laukumam, pa kuru nav iespējams braukt, ja nebrauc ar džipu. Atradu vietu un noliku mašīnu tur, kur bija iespējams piebraukt.

Tad rodas jautājums, kam ir domāts stāvlaukums pie ēkas, kas ir ar betona plātnēm un asfaltbetona segumu? Darbiniekiem, kas var normāli staigāt un pārvietoties, vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērnu ratiem, kas ir atbraukuši uz kādām procedūrām?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Andrejs.