Sūdzību dēlis: Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19.”

Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19!
PIXABAY

“Biju nodomājusi braukt pie paziņas uz Saulkrastiem. Biju izvēles priekšā – autobuss vai vilciens. Ilgi nedomāju un izlēmu par labu vilcienam, jo būs ērtāka sēdēšana un, protams, divi metri. Iekāpjot Rīgas stacijā, cilvēku maz, bet, sākot ar Brasas staciju, pavērās baiss skats. Katrā stacijā sakāpa tik daudz pasažieru, ka beigās bijām kā siļķes mucā. No sākuma mēģināju ievērot distanci, bet biļešu pārdevēja atļāvās pateikt, lai atļauju citiem sēdēt, smieklīgākais, ka skaļruņos visu laiku atgādināja par distances ievērošanu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Vēsma.

24 komentāri

24 komentāri

 • Ansarul Haque

  Ansarul Haque

  Steidzams aizdevuma piedāvājums ar zemu procentu likmi 3% PIETEIKTIES TŪLĪT. Uzņēmējdarbības aizdevuma un visu citu saistīto aizdevumu iegūšana CHRIST aizdevuma fondiem ļāva jums segties, jums ir īpašs piedāvājums, mēs jums piedāvājam platformu, kurā jūs varat izmantot aizdevumu ar 3% procentu likmi interesantam laika posmam no 1 līdz 35 gadiem, mēs esam uzticami, uzticības cienīgi un likumīgi. Mēs piedāvājam aizdevumu no vismaz USD 5000 līdz a
  maksimums USD 80 000 000: 00. Ieinteresētajiem klientiem laipni lūdzam nosūtīt mums ziņojumu caur uzņēmuma portālu, lai aizpildītu pieteikuma veidlapu, izmantojot whatsapp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]
 • Томчик Лиепайская

  Томчик Лиепайская

  Не надаело ещё с этим вирусом мозги парить..неактуально уже🤦‍♀️
 • Žanis Skrīcis

  Žanis Skrīcis

  Parādiet to cilvēku, kurš ir šokā..man viņam pāris vārdi pasakāmi! 🤔😂
 • Nauris Gūtmanis

  Nauris Gūtmanis

  Bet, kas vēl, kādam nav skaidrs??? Nu kāda distancēšanās, ibm kādas maskas,,,
 • Aigars Leitlands
 • Oskars Plavins

  Oskars Plavins

  Ja bērnu dārzā gultiņas liks 2 metru attālumā ,lai bērns guļot nedabū kovid, tai pašā laikā bērns i spēlējas ar mantiņām kopā pa dienu, tad tiešām jāsāk apšaubīt valdības lēmumu pa kovid esamību.
  • Tomass Kibers

   Tomass Kibers

   Oskars Plavins es taisni to pasu iedomajos un jasak vertet valdības rīcībspēja.
   Ja bērni visu dienu spēlējas, skraidelē tad tas nav nekas net gulot redz ......covid uzdarbojas.
   MAN TADAS AIZDOMAS KA KADS TUR KAUTKO NELĀGU PĪPĒ.
  • Dace Nagle

   Dace Nagle

   Tur nav pilnīgi nekàdas loģikas! Gultiņas var likt arī 3m vienu no otras- telpa ir viena un gaiss tajā ir tas pats,elpo visi! 👍👍👍
   • jaa

    jaa

    Līdzīgi bija pirms nieka 51 gada, kad gāju bērnudārzā. Tajā laikā plosījās masalu epidēmija, un bērni bija pārgrupēti tā, ka vienā grupiņā ir kontaktpersonas, otrā - tie, kas nav bijuši kontaktā. Es biju otrajā grupiņā, bet tur nepietika visiem gultas, tāpēc diendusu gulēt kādiem 3 bērniem bija uz pirmo grupiņu, ieskaitot mani. Es pat esot uzdevusi jautājumu, vai tad masalas guļot nelīp? Loģiski, ka visi trīs saslimām.
  • Kristaps Beihmanis

   Kristaps Beihmanis

   Oskars Plavins ir jāsāk apšaubīt valdības veselā saprāta esamība ;)
  • Žana Jekimova

   Žana Jekimova

   Oskars Plavins jāsak.apsaubit vai tik tiešām ir vini ar veselo saprātu,jeb rīkojas pec principa jo debīlak.jo labak?😂😂😂
  • Evita Stalbe

   Evita Stalbe

   Ne tikai labums no ta ka bērnus dārziņos pie durvīm atdod audzinātajai? Viņi tak tapat nak kopā ar vecākiem un vecāki iet savas gaitas uz darbu veikalu? Jeb es vienīgā nesaprotu.
  • Inese Muskate

   Inese Muskate

   Gluzi tas pats ir ar skolaam. 5 klases skolnieks ies uz skolu, peec tam naaks maajass pie 8 klases skolnieka🤷‍♀️😂
 • Viesturs Makovskis
 • Andris Morics

  Andris Morics

  Es arī esmu šokā, ka visi "izsargājas" 😁🤦‍♂️
 • spriidiic

  spriidiic

  Ievelc elpu ! Bez maskas . LV covidiotisms jau ir pārslimots . Tikai valdība un poliči to uztur dzīvu .
 • Antra Klavina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!