Sūdzību dēlis: Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19!
PIXABAY

“Esmu pārsteigta par mūsu izsargāšanos no baisā Covid-19.”

“Biju nodomājusi braukt pie paziņas uz Saulkrastiem. Biju izvēles priekšā – autobuss vai vilciens. Ilgi nedomāju un izlēmu par labu vilcienam, jo būs ērtāka sēdēšana un, protams, divi metri. Iekāpjot Rīgas stacijā, cilvēku maz, bet, sākot ar Brasas staciju, pavērās baiss skats. Katrā stacijā sakāpa tik daudz pasažieru, ka beigās bijām kā siļķes mucā. No sākuma mēģināju ievērot distanci, bet biļešu pārdevēja atļāvās pateikt, lai atļauju citiem sēdēt, smieklīgākais, ka skaļruņos visu laiku atgādināja par distances ievērošanu!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Vēsma.