Sūdzību dēlis: Daži autobusa vadītāji ir absolūti neaudzināti rupekļi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Daži autobusa vadītāji ir absolūti neaudzināti rupekļi!

“Gribu pastāstīt, kā izturas pret cilvēkiem SIA ”Galls-Buss”!”

“Maršruts Rīga–Salaspils. Sāku braukt šajā maršrutā salīdzinoši nesen – no jūlija! Daži no autobusa vadītājiem ir absolūti neaudzināti rupekļi! Kad pasažieris maksā par savu braucienu, tāda sajūta, ka esi vainīgs par to, ka viņi strādā par šoferiem! Esmu bijusi lieciniece, cik rupji viņi atļaujas runāt ar pasažieriem un necienīgi atbildēt, kad viņiem uzdod jautājumus!

Šodien maršrutā Rīga–Salaspils pl. 18.15 ar mammu skrējām, lai paspētu uz autobusu. Kad es jau biju pie durvīm, šoferis aizcirta durvis un aizbrauca, es saprotu, ka laiks bija precīzi 18.15, bet jūs man atvainojiet, deguna priekšā cirst durvis!

Šis nav pirmais gadījums, līdz administrācijai tikt nav iespējams, uz zvaniem atbild paši šoferi! Gribētos, lai viņi saprot ,ka pasaule negriežas ap viņiem Un cilvēki ir jāciena!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Katrīna.