Sūdzību dēlis: CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir sūdzība par tiem, kas maina ceļu satiksmes noteikumus! Drīz cilvēki vispār nesapratīs, kā pareizi rīkoties, braucot ar auto!”

CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemēram, CSDD testā viens no jautājumiem – man šķērslis ir priekšā un pretī stāv auto. Pēc vecajiem noteikumiem, man jālaiž otrs auto, bet tagad pareizā atbilde cita – man ir priekšroka! Tas ir trakums, cilvēku mānīšana! Tā ir vairākos jautājumos!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mārtiņš.

69 komentāri

69 komentāri

 • Didzis Anufrijevs

  Didzis Anufrijevs

  Varbūt tgd Mārtiņš spētu atbildēt uz jautājumu? 🤦‍♂️
 • Svetlana Sheff

  Svetlana Sheff

  Nezinu, vai tagad ir šis jautājums, bet kādus gadus 3 atpakaļ, izdomājot pārbaudīt savas pasen iegūtas zināšanās, saskāros ar tramvaju (īsta bilde ar shematisko maršruta zīmējumu), kurš braucot no Vecrīgas puses, nez kapēc pie bijušās bibliotēkas izdomāja griezties pa kreisi uz vienvirziena Elizabetes ielu. Un jā, man viņš bija jāpalaiž. Vot tas gan bija šoks un .. jā, atbildot, kurš brauks pirmais, es tomēr izvēlējos sevi 🤣
 • Skats

  Skats

  Abi paņēmieni ir nepareizi jo domājamais upuris ir dzīvs un starp bildēm pārvietojas....
 • Māris Strods

  Māris Strods

  Tā ir, kad samācas kurai bildei, kura atbilde ir pēc kārtas. CSDD atbildes maina vietām, vienreiz būs pirmā otreiz trešā. Jāmacas noteikumi, nevis kura atbilde pēc kārtas ir.
 • Anete Meldere

  Anete Meldere

  Nemainas atbildes, mainas jautājumi bet bildes nē. Varbūt vajag iemācīties ka ir pareizi un izlasīt jautajumu pie bildes. Nevis pēc bildes - es šito zinu! Hops nafig man kļūda? 🤔
  • Raitis Šukels

   Raitis Šukels

   Vne, par bildēm jums nav taisnība, tās mainas ,piemēram, bilde kur bija autobusa josla, un otra tā pati bilde identiska, tikai ar nepārtraukto līniju😀, bet par pareizām atbildēm varu pateikt vienu, tur jāskatās bildē uzmanīgāk zīmes, vai nav kalns,u.tt, jo ja tev kalns tad priekšroka atiecīģi tev būs pareizi jūs sakāt ka samācās pareizas atbildes no galvas un pārējais nafig vajag 🤣
 • Ligita Sokolova

  Ligita Sokolova

  по моему этот человек никогда не учился в автошколе и ему никогда не обьясняли почему так надо поступать а не по другому.
 • Ewa Joni

  Ewa Joni

  Tipa, vienu dienu drīktst braukt pie sarkanās gaismas, otrā dienā ne? Vai kā atbildes mainās?
  • Raitis Bite

   Raitis Bite

   Ewa Joni Sestd.svētd..drīkst braukt pie sarkanās gaismas 😂
  • Ewa Joni
  • Raitis Bite
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Raitis Bite ehh, un es braucu tikai darba dienās pie sarkanās. Bus jāiet pārlikt tiesības, būšu piemirsusi 😄😄😄
  • Raitis Bite
  • Dzintars Rubulis

   Dzintars Rubulis

   Ewa Joni pie sarkanās gaismas
   var braukt katru
   dienu !!!
  • Kristaps Peipars

   Kristaps Peipars

   Dzintars Rubulis pie sarkanās var braukt salatētis.!
  • Martins Abramovičs
  • Ewa Joni

   Ewa Joni

   Martins Abramovičs , izlaiduma gada un dzinēja jaudas precīzāk.. Bet, kad behas lido..
 • Līva Staltāne

  Līva Staltāne

  🤦‍♀️ Gribu redzēt kur tad tiek mainītas tās atbildes
  • Līga Tutina

   Līga Tutina

   Līva Staltāne es arī īsti neizprotu, kur ir problēma. Nesen kārtoju CSDD teorijas eksāmenu. Ja atbilde ir nepareiza, tad nepareiza. Nebija tā, ka vienā reizē tā pati atbilde nepareiza, otrā-pareiza. Ja kādā no jautājumiem rodas šaubas, tad instruktoram var palūgt, lai viņš izskaidro kāpēc ir tā nevis savādāk. Visi jautājumi un atbildes ir jālasa ļoti uzmanīgi, arī bildēm jāpievērš uzmanība.
   • Aigrs Magone

    Aigrs Magone

    Man ir viens jautājums,kā jūs kārtojāt CSSD eksāmenu? Jums kārtojot eksāmenu blakus instruktors sēž? Un šajā gadījumā jautājums ir,kuram ir braukšanas priekšrocības.
  • Līva Staltāne

   Līva Staltāne

   Līga Tutina Tieši to pašu domāju. Liku eksāmenu vasaras vidū. Nu velns, atbildes atšķirsies, ja fotogrāfijā būs citas zīmes.
   Tāpēc jau jāmācās visi CSN. Lai visu zinātu.
  • Ilze Driksna

   Ilze Driksna

   Līga Tutina 😁😁😁 Domāju arī, ka visa problēma,ka cilvēki nelasa😏 Jo arī kad es liku - bildes vienādas, atbildes līdzīgas, bet uzdotais jautājums - cits 😉
  • Lauris Zeltiņš

   Lauris Zeltiņš

   Līga Tutina Man ar tāds gadījums ir bijis ka atkārtojās viens un tas pats jautājums un ir vienas un tās pašas atbildes bet kad uzklišķini uz pareizo viņš parāda ka šoreiz pareizā atbilde bija pavisam citam ir bijis tāds gadījums arī man.
  • Santa Ašaka

   Santa Ašaka

   Lauris Zeltiņš Man arī bija vienu vienīgo reizi.
   Kaut kur pazaudēju skrīnu, biju vēl nobildējusi,jo jautājums bija pa visam vienkāršs,kas nelika lauzīt galvu.
  • Jānis Ancāns

   Jānis Ancāns

   Zīmes uz ceļa nav vienādas. Ir galvenajam ceļam mazā izmēra, cita normāla izmēra.😄
  • Jānis Ancāns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!